TOP 10: Fotky, co mají nejvíc lajků na instagramu

Kdo v dnešní době nemá Instagram, jako by nebyl! Tato oblíbená sociální síť momentálně válcuje Facebook ve velkém a řada lidí bez ní už pravděpodobně nedokáže žít. Instagram je především o lajkování, sdílení a kreativní tvorbě.
nejvíc lajků
Ariana svým snímkem ze svatby zavařila Instagram. Kdo další? (foto: instagram/arianagrande)

5. @zendaya

Krásná herečka a hvězda seriálu Euphoria, Zendaya, zveřejnila post, kde přeje k narozeninám svému příteli Tomu Hollandovi. Příspěvek během velmi krátké chvíle získal něco přes 25 milionů lajků.

zendaya
foto: instagram/zendaya

6. @KylieJenner

Kylie Jenner je již poměrně v mladém věku maminkou. Dítě má se známým rapperem Travisem Scottem. V září 2021 oznámila příspěvkem na Instagramu, že je podruhé těhotná. Jednalo se sice o video, ale s 24 miliony lajků patří na žebříček nejvíc lajků na této sociální síti. Pustit si ho můžete zde.

7. @tomholland2013

Mezi TOP10 nejvíc lajků na Instagramu patří i snímek od již zmíněného Toma Hollanda. Filmová plátna zažila několik spider-manů, bylo proto velkým překvapením, když se diváci dozvěděli, že v posledním díle spider-mana se objeví všichni tři herci. Tom Holland (současný herec v roli spider-mana) sdílel na svém instagramu rekonstrukci scény, kterou nalezneme ještě v animovaném spider-manovi z roku 1968. Toto “meme” získalo přes 24 milionů lajků. 

holland
foto: instagram/tomholland2013
Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share