10 způsobů, jak zvítězit nad samotou a najít si nové přátele

Málokdo chce být sám. Potřebujeme k sobě někoho, s kým si budeme rozumět. Komu se budeme moci svěřit, s kým se dokážeme pobavit, odreagovat se. Máte pocit, že vedle sebe nikoho takového nemáte? Chybí vám přátelé? Pak pro vás máme 10 způsobů, jak si najít nové kamarády.
přátelé
Každý potřebuje v životě někoho, komu se může svěřit a s kým se zasměje. (foto. depositphotos)

5. Nabídněte pomoc

V životě každého z nás může nastat situace, kdy budeme postaveni do role, ve které se nám naskytne příležitost někomu pomoci. Taková situace může nastat třeba už zítra, člověk nikdy neví. Pokud se taková chvíle namane, neváhejte a nabídněte pomoc. I to může být první krok k dobrému přátelství. Nabídnout pomoc je ukázka dobrého srdce a vřelé povahy. Kdo by nechtěl mít takového člověka za kamaráda?

6. Nedejte na první dojem

My lidé často děláme tu chybu, že druhé odsuzujeme na základě nějakého prvního dojmu. Lidé jsou různí, mohou se třeba lišit vzhledem, ale hned to neznamená, že jsou automaticky špatní nebo snad něco méně než druzí. Ne nadarmo se říká “nesuď knihu podle obalu” a vy nedávejte na první dojem, protože právě ten často klame.

7. Ukažte, že umíte naslouchat

Všichni čas od času potřebujeme někoho, komu se budeme moci vyzpovídat. Člověka, se kterým budeme moci probrat naše problémy. Od toho jsou přátelé. Chcete si získat nové kamarády? Pak jim ukažte, že umíte naslouchat. Schopnost naslouchat druhým je bezesporu jedna z klíčových, které u svých kamarádů očekáváme a vyhledáváme.

Total
0
Shares
Související články
rekvalifikační kurzy
Read More

Top 10 rekvalifikačních kurzů s nejlepším uplatněním: Získejte nové dovednosti a otevřete si dveře k úspěšné kariéře

Proměnlivá pracovní krajina vyžaduje neustálé rozvoj a adaptaci. Rekvalifikace se stává stále důležitější, protože nám umožňuje získat nové dovednosti a uplatnit se v rychle se rozvíjejících odvětvích. V tomto článku vám představíme TOP 10 rekvalifikačních kurzů s nejlepším uplatněním, které vám mohou otevřít dveře k úspěšné kariéře.
Total
0
Share