10 Nejlepších knižních bestsellerů, které kdy byly napsané

Bohatý člověk nemá velkou televizi, nýbrž velkou knihovnu, říká se. Pokud vás to také táhne více ke knižním papírovým pokladům než ke svítící obrazovce, pak pro vás máme seznam deseti nejlepších a zároveň také nejprodávanějších knih, které kdy byly napsané.
bestseller
Těchto 10 bestsellerů by vám nemělo uniknout! (foto: 123RF)

5. My děti ze stanice zoo

Z trochu jiného soudku pochází dílo spisovatelky Christiane F. nazvané „My děti ze stanice zoo”. Příběh vás zavede do Německa, konkrétně za mladistvými dospívajícími, kteří přichází do kontaktu s drogami. Závislost na nich na sebe nenechá dlouho čekat.

6. Alchymista 

Pokud milujete knihy týkající se osobního rozvoje, Alchymista spisovatele Paula Coelha patří mezi must-have knižní výtisky. Krátký, leč nesmírně inspirující příběh upozorňující člověka na to, že cokoliv, na co myslí, se může také stát. Respektive pokud člověk po něčem opravdu touží, vesmír se spojí, aby toho dosáhl.

Kniha je napsaná velmi čtivou formou a zasazená do nestárnoucího příběhu. Méně čtiví jedinci také ocení, že příběh není nic dlouhého, nýbrž záležitostí několika stran.

7. Petr a Lucie

Tragický, přesto velmi zamilovaný a romantický příběh – přesně tak lze popsat Petra a Lucii. Bestseller, za nímž stojí francouzský prozaik Romain Rolland je sázkou na jistotu. Čas strávený nad knihou jistě nebude promarněný.

Total
0
Shares
Související články
památky
Read More

TOP 10: Světové památky, které nesmí chybět na vašem cestovatelském seznamu

Cestování je spojené s těmi nejlepšími zážitky v životě vůbec, proto není divu, že si lidé sepisují vlastní seznamy míst, které chtějí navštívit. Na takovém seznamu jistě nechybí ani ty nejznámější památky světa, u kterých se vám tají dech. Podívejte se na ty nejkrásnější, které budete chtít navštívit i vy.
Total
0
Share