10 signálů, podle kterých poznáte, že vás doopravdy miluje

Žijete v dlouhodobém vztahu, kde v záplavě stereotypu občas pochybujete o tom, zda vás vaše drahá polovička stále miluje? Nebo jste na úplném začátku vztahu a pochybujete o tom, zda po vyprchání první zamilovanosti je to stále to pravé? Podle jednoduchých vět či drobností hned zjistíte, zda vás vaše láska doopravdy miluje.
miluje
Jak poznáte, že vás doopravdy miluje? (foto: depositphotos)

5. Líbíte se mu i neupravená

Při pomalém startu o víkendu si společně vaříte kávu a váš partner se k vám tulí a usmívá se na vás? Nebo vám dokonce i řekne, jak jste krásná? Pak máte naprostou jistotu, že vás miluje. Jen opravdu zamilovaný muž vidí svou ženu překrásnou za každé situace, i bez make-upu a upravených vlasů.

6. Uznává, že bez vás nedokáže žít

Pokud jste si už společně prošli těžkými časy, pak i váš partner moc dobře ví, jak důležitá v jeho životě jste. Dává vám najevo, že si život bez vás už neumí představit? Pak je na místě věřit, že vás skutečně miluje.

láska
Nemusí vám to stále opakovat, těmito signály vám dává lásku najevo. (foto: depositphotos)

7. Váží si vás za to, co všechno děláte

Skutečně milující partner si moc dobře uvědomuje, jak je těžká role ženy a dokáže to ocenit. Váží si každé věci, kterou pro něj děláte, i když to nejspíš neříká dost často nahlas. Pravdou ale je, že si uvědomuje, kolik práce zabere starost o domácnost vedle vlastního zaměstnání a kolik síly musíte vynaložit, aby bylo vše doma perfektní.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share