10 cviků pro pevný zadek a krásná stehna

Plavková sezóna se nezadržitelně blíží, a tak je na čase začít pro vysněnou postavu něco dělat. Pokud jste již přemýšlela o lepším jídelníčku či nějaké dietě, určitě se už odhodláváte také ke cvičení. Jaké cviky ale vybrat pro pevné a krásné nohy, štíhlá stehna a vyrýsovaný zadeček? Poradíme vám těch deset nejúčinnějších.
pevný zadek
Když budete svoje pozadí pravidelně posilovat, uvidíte jak se brzy změní před očima. (foto: 123RF)

5.      Úzký dřep

Zkuste také dřepy s nohama u sebe. S tímto cvikem trénujete rovněž vaši celkovou stabilitu těla, pro začátečníka totiž není taková aktivita úplně snadná. Pokud takový dřep zvládnete, můžete přejít na složitější variantu dřepu na jedné noze.

Cvičení pro pevný zadek na 10 minut.

6.      Plavání

Nesnášíte klasické cvičení a při dřepu vás bolí kolena i ostatní klouby? Zkuste jiné sportovní aktivity, které pomáhají se zpevněním zadečku i nohou. Jednou z takových aktivit je plavání. Během plavání totiž zapojujete všechny svaly v těle a tvoříte si skvělou fyzickou kondici. Při pravidelném plavání brzy ucítíte, jak svalová hmota na lýtkách, stehnech i hýždích roste, zatímco tuk se pomalu vytrácí.

7.      Běhání

Pokud chcete mít pevné nohy, zkuste běhat nebo vyzkoušejte rychlochůzi. Běhání není parketa všech, často trvá delší dobu, než si tento druh sportu začátečník oblíbí. Ale endorfin, který se vyplaví po běhání, vás naučí tuto aktivitu milovat. Navíc tak zpevňujete celé tělo, na nohách poznáte rozdíl už po 14 dnech aktivního tréninku.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share