10 cviků pro pevný zadek a krásná stehna

Plavková sezóna se nezadržitelně blíží, a tak je na čase začít pro vysněnou postavu něco dělat. Pokud jste již přemýšlela o lepším jídelníčku či nějaké dietě, určitě se už odhodláváte také ke cvičení. Jaké cviky ale vybrat pro pevné a krásné nohy, štíhlá stehna a vyrýsovaný zadeček? Poradíme vám těch deset nejúčinnějších.
pevný zadek
Když budete svoje pozadí pravidelně posilovat, uvidíte jak se brzy změní před očima. (foto: 123RF)

8.      Pilates

Pilates je oblíbená sportovní aktivita snad ve všech fitness centrech. Toto posilovací cvičení je založené na pomalých a táhlých cvicích, při kterých se budují krásné svaly a pevná těla. Zpevníte nejen svůj střed, ale také veškeré další svaly.

9.      HIIT

Je vám blízké chození do fitness centra a milujete skupinová cvičení? Pro pevný zadek a štíhlé nohy bude ideální cvičení HIIT. Při tomto cvičení se pořádně zapotíte, spálíte mnoho kalorií a výsledek se dostaví už po prvním měsíci aktivního tréninku, kdy chodíte na lekci alespoň třikrát týdně. Nicméně HIIT se dá perfektně provozovat i doma.

10.   Jízda na kole

Poslední, a neméně důležitou aktivitou pro pevný zadek a nohy, je jízda na kole. Při této činnosti budete zapojovat všechny svaly na nohou, tvarujete tak nohy po celou dobu jízdy. Navíc pokud jezdíte venku, jste obklopená přírodou a navštívíte i místa, kam byste se jindy nepodívala.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

10 potravin, které urychlí vaše hubnutí

TOP 10 nejlepších sportovců světa. Mistři medailí a rekordů

Total
0
Shares
Související články
běh
Read More

10 pozitivních účinků běhání

Běh patří k nejlepším sportovním aktivitám vůbec. Je zdarma, vybavení není nijak nákladné, navíc ho lze provozovat kdykoliv se nám zachce. A to jsou ostatně jedny z důvodů, proč mu dát šanci. Prospívá však i naší zdravotní stránce. Jak? Pojďme si zmínit 10 pozitivních účinků běhání, díky kterým se nám tato sportovní aktivita doslova dostane pod kůži.
Total
0
Share