TOP 10: Hudební singly, které ovládly rok 2022

Každý rok přichází na řadu jakési zhodnocení toho, co se v hudebním průmyslu povedlo a nepovedlo. Před nadcházejícím létem jsme si pro vás připravili seznam deseti nejlepších skladeb, které ovládly první příčky hitparád.
singl
Song Anti-Hero od Taylor Swift ovládl loňské hudební žebříčky. (foto: depositphotos)

8. Rosalía – Despechá

Despechá vás rozhodně klidnými nenechá. Mísící se elektropopové prvky s tradičnějším latinským mambem vyšvihly španělskou zpěvačku Rosalíu do hudebních výšin. Tento taneční singl zněl z rádií především loňské léto, nešlo ho přeslechnout. Rosalía má za sebou dokonce spolupráci se zmiňovaným The Weekndem v písni La Fama. Oba vás zvednou z gauče a zatančit si na ně musíte.

Rosalía – Despechá

9. Thom Artway – Ani jeden den

Thom Artway dal zřejmě na rady svého okolí a do světa poslal další, již třetí song v češtině. A musíme uznat, že dobře udělal. Tato pohodová a veselá oddechovka se vám vryje pod kůži tak, že si ji budete broukat celé dny.

10. IMT Smile – Život člověka

Songem Život člověka slovenská kapela IMT Smile představila také album, které všechny překvapilo. Protože v létě členové kapely oslavili 30 let od svého založení, nese název 30×30 a skutečně si na něm dali záležet. Finální mix zvuku měl dokonce na starosti americký specialista na střih hudby Chris Lord-Alge, který je taktéž pětinásobným držitelem ceny Grammy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

10 důvodů k návštěvě Brazílie, země kávy, nedotčené přírody a karnevalu

TOP 10: Nejpopulárnější zpěváci roku 2022

Total
0
Shares
Související články
Cobain
Read More

10 zajímavostí o legendě jménem Kurt Cobain

Pro mnohé milovníky hudby zůstává bývalý frontman skupiny Nirvana jedním z oblíbených umělců, jehož poměrně krátký život byl plný různých zvratů a záhad. Nebýt jeho úmrtí, letos v únoru by oslavil 56. narozeniny. Pokud se i vy řadíte mezi jeho fanoušky, určitě nepřehlédněte desítku zajímavostí o Kurtu Cobainovi, které jste o něm možná ani nevěděli.
Total
0
Share