10 kouzelných nápadů, jak oznámit těhotenství

Čekáte miminko a nejraději byste tuhle radostnou novinu vyhlásili do celého světa? Bez ohledu na to, jestli je to vaše první dítě nebo třeba třetí, podělit se o takovou zprávu je vždy výjimečnou událostí.
těhotenství
Čekáte miminko? Tak to je potřeba vytroubit po okolí! (foto: 123RF)

5. Botičky

Kupte si s partnerem (a případně i dětmi) stejné boty a jedny v menším provedení pořiďte i pro miminko, které nosíte pod srdcem. Následně udělejte fotografii vašich nohou. Každému rázem dojde, že se vaše rodina brzy rozroste o dalšího člena.

těhotenství
Budeme tři. (foto: unsplash/ Tai’s Captures)

6. Napište to do křížovky

Pokud ve vás dřímá kreativní dušička a chcete si s oznámením těhotenství opravdu vyhrát, schovejte tuhle krásnou zprávu do křížovky. Dá to sice trochu práce, správně poskládat slova a odpovídající otázky, ale spolehněte se, že tímto originálním oznámením zaručeně zabodujete.

7. Auto

Patříte-li mezi fanoušky mazlíčků “na čtyřech kolech”, využijte tuhle svoji vášeň i k tomu, jak originálně dát druhým najevo, že pod srdcem nosíte malý uzlíček štěstí. Na volném place zaparkujte vaše auto a auto partnera vedle sebe a před ně, blíže k fotoaparátu, postavte malé autíčko.

Total
0
Shares
Související články
minulost
Read More

Nechte minulost za sebou: 10x, jak jít dál a cítit se lépe

Jednou z věcí, která spojuje nás všechny, je schopnost cítit bolest. A to jak fyzickou, tak i emoční. Zažil to každý, obě zmíněné varianty. Co nás ale odlišuje, tak je reakce a jak se s nimi zvládáme vypořádat. Pokud si procházíte trýznivým obdobím, níže naleznete několik tipů, které vám mohou pomoci s posunem začít.
Total
0
Share