5 Saw: Hra o přežití (Saw)

Saw Hra o přežití

Slavný Jigsaw killer ze série Saw má všechny předpoklady stát se příkladným psychopatickým anti-hrdinou. Jeho pasti jsou promyšlené, hrůzné a navrženy tak, aby lidi učili vážit si života.

Matka ze Salt Lake City udala svého syna a jeho kamaráda poté, co zjistila, že unesli, mučili a nakonec zavraždili několik lidí. Tito 2 chlapci, ve věku 14 a 15 let, měli detailní plány jak připravit hry ve stylu těch ze Saw. Pomocí těchto her chtěli dát lekci lidem, o kterých si mysleli, že ubližují ostatním. Po dopadení chlapci dokonce přiznali policii, že si vraždy natáčeli a fotili, podobně jako Jigsaw ve filmu.

Další incident se pak odehrál v Tennesseee. Žena, ve věku 52 let, obdržela hlasovou zprávu ve stylu Saw, ve které stálo, že její kamarádka je schovaná někde v jejím domě a že volající se chystá uvolnit jedovatý plyn, který má vevnitř domu připravený. Dostala možnost se rozhodnout, zda riskne zachránit její kamarádku nebo zachrání pouze sebe. Žena byla tak vyděšená, že dostala mrtvici. Nakonec se zotavila a 2 dívky, které za telefonátem stály, byly obviněny z obtěžování po telefonu, když tvrdili, že šlo pouze o špatný žert.

Loading Facebook Comments ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here