TOP 10: Filmy, které si pustit na Halloween

6 Mrtvá nevěsta / Corpse Bride (2005)

Mrtvá nevěsta

Mrtvá nevěsta je další film z dílny Tima Burtona. Jedná se sice o horor, ale ničeho se nebojte, je v animované komediální formě. Setkáváme se zde s Victorem (s hlasem Johnnyho Deppa) a stydlivou Victorii (Emily Watson) z viktoriánské vesničky. Mají mezi sebou domluvený sňatek. Viktor je z toho ovšem velice nervózní, že zapomene svou řeč a vydá se tak do lesa, kde si ji chce v klidu přeříkat. V lese cvičně nasadí na suchou větev prstýnek, ale neví, co tím všechno způsobí. Není to totiž obyčejná větvička, ale prst zavražděné dívky. Mrtvá nevěsta se ho ovšem nechce jen tak vzdát. Jak to všechno dopadne? To se dozvíte samozřejmě až na konci filmu.

Total
1
Shares
Související články
horor
Read More

TOP 10 nejlepších hororů, co vám nedají spát

Máte před sebou volný večer, který chcete strávit u televizní obrazovky? Nepouštějte si stále dokola jdoucí seriály české tvorby, ale raději dejte přednost opravdu solidním hororovým snímkům, kvůli kterým nebudete spát. Co konkrétně stojí za vidění a co vás nenechá ani na minutu klidnými?
české filmy
Read More

TOP 10: Nejlepší české filmy všech dob

Přemýšlíte nad tím, co si pustíte během volného večera? Pokud se vám nechtějí číst titulky, budou sázkou na jistotu tradiční české filmy. I kdyby si člověk řekl, že česká kinematografie v posledních letech nepředvádí zrovna výjimečné snímky, existují takové filmy, které se zapsaly do paměti a na které se člověk může dívat prakticky pořád a pořád dokola.
Total
1
Share