TOP 10: Nejzvláštnější druhy diet

9 Japonská ranní banánová dieta

banány

S tímto novým druhem diety přišla v roce 2006 farmaceutka Sumiko Watanabe, čímž způsobila, že banány jsou momentálně v Japonsku nedostatkovým zbožím. Podstatou této diety je konzumace banánu k snídani spolu se sklenicí vody pokojové teploty. Jde o to, že banán může být pojídán pouze v syrové formě, nikoliv sušený nebo jinak upravovaný. Můžete jich  sníst, kolik chcete, ale musíte mít pocit, že jste alespoň z 80% nasycení. U této diety se doporučuje vyhnout mléčným výrobkům, tučným jídlům a alkoholu, které nám ušetří mnoho zbytečných kalorií na víc. Jinak můžete během dne sníst, co chcete. Mnoho lidí si banánovou dietu velice chválí a říkají, že díky ní se dostali na jejich ideální váhu. A v čem tato dieta spočívá? Banány obsahují vysoký obsah škrobu, který nám přivodí pocit plnosti a po zbytek dne nemáme takový hlad a potřebu přejídat se. Celkově nám tato snídaně nastartuje metabolismus a prospívá zdraví. Doporučuje se také, aby poslední večeře byla před 8. hodinou večerní a spát bychom neměli jít později než o půlnoci.

Total
0
Shares
Související články
mlsná
Read More

10 tipů, co dělat, aby vás nehonila mlsná

Každý to zná – je večer, sedíte na gauči, koukáte na film nebo pracujete a přijde to – chutě. Něco byste si dali a přesně nevíte, co utiší vaše chuťové pohárky. Buď začnete jíst, co najdete v okolí, anebo se kousnete a mlsnou zkrátka překonáte.
alkohol
Read More

10 alkoholických drinků, které mají nejméně kalorií

Snad nikdo si nedovede představit letní období bez osvěžujícího drinku. Pokud si ho i vy nechcete během letních grilovaček a party odpustit, a přitom si hlídáte štíhlou linii, pak není nic lepšího, než se zaměřit na ty nejméně kalorické. A desítku z nich si právě teď ukážeme.
Total
0
Share