TOP 10: Zvláštní druhy masáží

5 Masáž á la Kleopatra

masáž á la Kleopatra

Dle pověsti spala Kleopatra každou noc ve zlaté masce, aby si udržela svůj mladiství vzhled. Ukázalo se, že na tom něco bude. Revoluční a drahé masážní procedury jsou založeny na zkušenosti královny Nilu. Ten, kdo chce dopřát své pleti to nejlepší, může vyzkoušet masáž obličeje dle libosti a poté si nechat položit na obličej tenké papírové čtverce, které jsou směsí 24 karátového zlata spolu s hydratačními látkami. Výsledkem je pevnější a pružnější pleť, ale také pořádná díra v peněžence.

Total
0
Shares
Související články
neříkejte
Read More

10 vět, které nikdy neříkejte vašim dětem

V rodinách často panuje fádnost běžných dní, při kterých se používají stále stejné fráze. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, co ve skutečnosti ty dokola omílané věty znamenají, a hlavně co přináší dětem do jejich podvědomí? Zamyslete se nad těmi nejznámějšími větami a zjistíte, že není úplně dobré je používat.
sex
Read More

10 nápadů, které oživí nudný sex

Sex neodmyslitelně patří do našich životů. Je to jeden ze základních pilířů každého vztahu. Nejenže je to příjemné a utužuje to vzájemné pouto mezi partnery, ale sex zakončený orgasmem přináší i další výhody. Vyplavuje se při něm hormon oxytocin, který zlepšuje náladu. Co ale dělat v případě, kdy se do ložnice vkrade nuda a stereotyp? Těchto 10 nápadů vaše milování zaručeně oživí.
Total
0
Share