TOP 10 aut z devadesátek, na které se nedá zapomenout

Devadesátá léta pro řadu z nás představovala počátek zajímavé éry, která přinesla zcela nový pohled a rozmach v mnoha oblastech. Na své si samozřejmě přišli i milovníci aut. Najednou se otevřela možnost mít opravdu zajímavé kusy, přičemž některé z nich můžeme na silnicích spatřit dodnes. Podívejte se, které auťáky se staly legendárními hrdiny devadesátých let.
aut
TOP 10 aut 90. let (foto: depositphotos)

5. Volkswagen

Není žádných pochyb o tom, že v devadesátkách slušně frčel i Volkswagen, a to hned v několika svých verzích. Golf, Passat a Corrado, to byla trojka, která si získala srdce řady řidičů. Volkswagen byl v této době opravdu nadupaný, a to nejen motoricky, ale i co se výbavy týče. A možná právě proto se tato značka stala populární u majetnějších motoristů, která jim dodávala určitou prestiž.

Volkswagen Passat

6. Opel

Sporťák Opel Calibra byl zejména v devadesátých letech opravdu žádoucí, a to díky výjimečným jízdným vlastnostem, které držely skvělé tempo. Úžasný byl nejen v tomto ohledu, potěšil také slušným interiérem a dobrou výbavou. Jediné, co mu ubíralo na kráse, byla tendence ke korozi, která ho zpravidla po krátké době poslala na vrakoviště.

Opel Calibra

7. Porsche

Automobilový drak Porsche 911 (996) překvapil sportovním až futuristickým designem, zároveň proslul perfektními jízdními vlastnostmi se zárukou úžasných zážitků a spolehlivosti. Porsche se vlivem let stalo dobrou investicí, dnes ho totiž pořídíte kolem půl milionu.

Porsche 911 (996)

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share