TOP 10: Celebrity s nejvíc followers na instagramu

Instagram, nejvlivnější aplikace a marketingový nástroj naší doby. Během deseti let se proměnil v mnoho věcí: v místo, kde můžete sledovat životy svých přátel, portfolio pro kreativní průmysl a především místo, kde se generují zajímavé informace pro uživatele na míru. Celebrity s největším počtem sledujících na Instagramu vypovídají hodně o současném stavu kultury. Pojďme se podívat, kdo vládne TOP 10 příčce Instagramu.
followers
Králem Instagramu je s přehledem Cristiano Ronaldo. (foto: depositphotos)

5. Dwayne “The Rock” Johnson – 348M

Krásné páté místo obsadil Dwayne Johnson. Hollywoodská filmová hvězda a tequilový magnát. The Rock se proslavil především svou hereckou kariérou, ale také jako profesionální zápasník wrestlingu. Instagram si získal díky jeho jedinečnému smyslu pro humor, který lidé prostě milují.

Příspěvky, které sdílí, se týkají jeho každodenního života. Pokud se blíží do kin nějaký jeho film, na jeho profilu jistě uvidíte mnoho ukázek, a pokud se blíží nějaký zápas, vezme vás s sebou do tělocvičny. 

Motivace v podání The Rocka!

6. Ariana Grande – 340M

Ariana Grande se ze soutěže The Voice vyšplhala až k titulu nejoblíbenější současné popové zpěvačky. Je známá hlavně díky svému velkému hlasovému rozsahu. Její IG feed se týká především její tvorby. Nenajdete tady žádné osobní věci, soukromí si totiž Ariana dost hlídá a se svými fanoušky ho nesdílí.

Ariana Grande – positions

7. Kim Kardashian – 333M

Další úspěšná Kardashianka! Kim a její sestry se proslavily především díky rodinné reality show „Keeping up with Kardashians“. Kim nabyla na popularitě také díky zpěváku Kanyemu Westovi, za něhož byla vdaná několik let. Kim na svém feedu sdílí fotografie z různých večírků, dovolených, ale také momenty s rodinou. 

I ona se pyšní vlastními značkami, aby své jmění ještě více rozšířila. Řeč je o KKW Beauty, KKW Fragrance a Skims, které se staly populárními právě díky publiku na sociálních sítích.

Otázky a odpovědi Kim Kardashian.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share