TOP 10: Celebrity s nejvíc followers na instagramu

Instagram, nejvlivnější aplikace a marketingový nástroj naší doby. Během deseti let se proměnil v mnoho věcí: v místo, kde můžete sledovat životy svých přátel, portfolio pro kreativní průmysl a především místo, kde se generují zajímavé informace pro uživatele na míru. Celebrity s největším počtem sledujících na Instagramu vypovídají hodně o současném stavu kultury. Pojďme se podívat, kdo vládne TOP 10 příčce Instagramu.
followers
Králem Instagramu je s přehledem Cristiano Ronaldo. (foto: depositphotos)

8. Beyoncé Knowles – 282M

Královna B! Beyoncé bude vždy jen jedna (i když top královnou Instagramu není). Přesto si získala srdce už 282 milionů sledujících. Její fenomenální hlas jí pomohl k tomu, aby se stala jednou z nejuznávanějších zpěvaček současnosti. Co se týče jejího feedu, hodně se věnuje módě a své propagaci, ale soukromý život si nechává většinou pro sebe. 

Beyoncé – 7/11

9. KhloÉ Kardashian – 280M

Člověk začíná přemýšlet, jak to ty Kardashianky dělají, že jsou tak v kurzu. Po jejich životě očividně touží každý, protože s přehledem zabírají první příčky na Instagramu. Ke Kim a Kylie se do první desítky vyšvihla i Khloé.

Beauty rutina podle Khloé.

10. Justin Bieber – 265M

O desáté místo se zpěvák Justin Bieber pere s Kendall Jenner (aktuálně 263M followers), ale i když nepatříme mezi jeho přední fandy, v tomhle mu fandíme moc, protože už by bylo skoro až trapné, kdyby první desítku zabírala i čtvrtá z klanu Kardashianek.

Vzpomínáte si na mladičkého Justina?

Justin si získal srdce fanynek po celém světě už jako velmi mladý kluk. Následovaly nějaké ty skandály a šokující prohlášení, jeho cesta k osvícení bla bla. No a pak našel zalíbení v Hailey Baldwin, kterou si také vzal a už je z ní paní Bieberová. A tvoří vlastně moc hezký páreček. Jen tak dál.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10: Nejpopulárnější zpěváci roku 2022

TOP 10: Fotky, co mají nejvíc lajků na instagramu

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share