Řešíte nedostatek prostoru v ložnici? Zkuste 10 tipů, jak ji opticky zvětšit

Ne každý se může pochlubit obrovskou ložnicí, ve které by se dalo tančit. Mnoho rodičů se často vzdává prostorné ložnice na úkor dětí, zatímco oni sami se přestěhují do miniaturní místnosti, kam se sotva vejde postel. Pokud i vy řešíte nedostatek prostoru v ložnici, našich 10 tipů na její zvětšení vám určitě přijde vhod.
ložnici
Přinášíme vám 10 tipů, jak opticky zvětšit malou ložnici. (foto: depositphotos)

5. Osvětlení

Pocit stísněného prostoru pomůže vyřešit i dostatek světla. Máte-li v ložnici hodně denního světla, pak máte vyhráno. Pokud ale do místnosti příliš světla neproudí, budete si muset pomoci jinak. Vyberte si do ložnice nějaké pěkné osvětlení a rozhodně nezůstávejte jen u centrálního svítidla. Různé lampičky, bodové osvětlení na zdi – možností je nespočet, vyhrajte si s nimi.

6. Nábytek ve vzduchu

Proč by měly noční stolky vedle postele stát na zemi a zabírat tak prostor, když stejně tak dobře mohou být zavěšené na zdi? Chce to trochu práce, ale pokud máte doma šikovného kutila, určitě si s tímto úkolem hravě poradí.

7. Postel s úložným prostorem

Řešíte-li v pokoji nedostatek úložného prostoru, jděte na to šikovně a spojte příjemné s užitečným. Na trhu seženete postele s praktickým úložným prostorem. A rozhodně nemusí jít jen o klasické výklopné systémy. Co třeba postele s vestavěnými šuplíky?

postel
Řešíte nedostatek úložného prostoru? Pak se vám bude hodit postel, do které můžete uložit méně používané věci. (foto: depositphotos)

Total
0
Shares
Související články
prachu
Read More

Bojujete doma s nánosy prachu? Přinášíme 10 tipů, jak se ho zbavit

Šedý povlak na nábytku vůbec nevypadá pěkně. Děti vtipkují, když do prachové vrstvy prsty kreslí obrázky. Vám jde z drobných částeček prachu hlava kolem. S prachem v domácnosti bojujeme snad všichni. Někteří z nás už ale vědí, jak nad ním vyzrát. Chcete to vědět také? Přečtěte si následujících 10 tipů, jak se doma zbavit prachu.
Total
0
Share