TOP 10: Nejpopulárnější psí plemena

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte domácího mazlíčka? Psi jsou skvělými společníky, kteří vám budou v mnoha životních situacích i oporou nebo nejlepším přítelem. Jenže vybrat si jedno plemeno může být do jisté míry také oříškem. Pomoct může seznam nejpopulárnějších ras, ze kterého si stačí jenom vybrat nejvíce sympatické plemeno.
psí plemena
Jaká psí plemena jsou vůbec nejoblíbenější? (foto: depositphotos)

5. Bígl

Mezi populární psí plemena patří i bígl. Věděli jste, že má své kořeny ve Velké Británii? Ostatně na první pohled bude možná při tomto zjištění i tak působit. Takovým anglickým dojmem, dalo by se říct, nepřijde vám? Jsou to navíc vyloženě rodinné typy a tíhnou k dětem.

bígl
Bígl si bude moc dobře rozumět s dětmi. (foto: depositphotos)

6. Argentinská doga

V seznamu nejpopulárnějších plemen nás možná překvapí argentinská doga. Poměrně velký a na první pohled respekt budící pes je na první dobrou velmi snadno rozeznatelný. Ideální je do domácností, kde potřebují ochranu a stráž. Mluvíme nejen o ochranářském, ale také velmi inteligentním a veselém psovi, který je zároveň nenáročný na péči a který je i velmi přátelský. 

doga
Argentinská doga vás ochrání. (foto: depositphotos)

7. Zlatý retrívr

Je pravdou, že byste jen stěží našli více rodinného psa, než jakým je zlatý retrívr. Mluvíme nejen o přátelském, ale také o velmi inteligentním a vysoce temperamentním tvorovi, který se snadno adaptuje na své okolí. Jeho snášenlivost i schopnost se přizpůsobit je opravdu velmi vysoká.

retrívrt
Těžko byste hledali víc rodinného psa. (foto: depositphotos)

Total
0
Shares
Související články
ložnici
Read More

Řešíte nedostatek prostoru v ložnici? Zkuste 10 tipů, jak ji opticky zvětšit

Ne každý se může pochlubit obrovskou ložnicí, ve které by se dalo tančit. Mnoho rodičů se často vzdává prostorné ložnice na úkor dětí, zatímco oni sami se přestěhují do miniaturní místnosti, kam se sotva vejde postel. Pokud i vy řešíte nedostatek prostoru v ložnici, našich 10 tipů na její zvětšení vám určitě přijde vhod.
Total
0
Share