TOP 10 Nejbláznivější rekordy

V našem dalším žebříčku se budeme věnovat světovým rekordům. Konkrétně těm nejbláznivějším. Pečlivě jsme vybrali z asi 100 rekordů, které by do této kategorie mohly nejvíce spadat a vybrali 10, které nám přijdou nejlepší. Tak se bez nějakých okolků pojďme podívat, jak to všechno dopadlo. Dá se předpokládat, že v případě zájmu bude i pokračování, protože rekordů je opravdu, ale opravdu hodně a je z čeho vybírat 🙂

 

10. Nejlepší skóre ve hře Guitar Hero 3 v ženském podání


789 349 bodů. Tolik tahle slečna nahrála na písničce Through the fire and flames na expertní obtížnost. Ti, kdo někdy hráli jistě ví, jak moc je obtížné jen na tuto obtížnost písničku dohrát, proto je tento rekord opravdu velkolepý, zvlášť v ženském podání.

Total
0
Shares
Související články
Valentýn
Read More

Kde oslavit Valentýn? Přinášíme TOP 10 romantických míst

Den svatého Valentýna je za dveřmi a vy přemýšlíte, jak tento svátek, kdy hlavní roli hraje láska a romantika, oslavíte? Nespočet lidí slaví den sv. Valentýna až večer, a to večeří v nějaké hezké restauraci. Vymaňte se ze stereotypu a užívejte si svátek zamilovaných už pár dní předem. Inspirujte se možným výletem, na který rozhodně jen tak nezapomenete.
Total
0
Share