TOP 10 Nejbláznivější rekordy

V našem dalším žebříčku se budeme věnovat světovým rekordům. Konkrétně těm nejbláznivějším. Pečlivě jsme vybrali z asi 100 rekordů, které by do této kategorie mohly nejvíce spadat a vybrali 10, které nám přijdou nejlepší. Tak se bez nějakých okolků pojďme podívat, jak to všechno dopadlo. Dá se předpokládat, že v případě zájmu bude i pokračování, protože rekordů je opravdu, ale opravdu hodně a je z čeho vybírat 🙂

 

10. Nejlepší skóre ve hře Guitar Hero 3 v ženském podání


789 349 bodů. Tolik tahle slečna nahrála na písničce Through the fire and flames na expertní obtížnost. Ti, kdo někdy hráli jistě ví, jak moc je obtížné jen na tuto obtížnost písničku dohrát, proto je tento rekord opravdu velkolepý, zvlášť v ženském podání.

Total
0
Shares
Související články
vánoční trhy
Read More

10 tipů na místa, kde probíhají nejkrásnější vánoční trhy

Vánoce bez ohledu na věk milujeme snad všichni, a ne nadarmo patří k nejkrásnějším svátkům v roce. A aby ne, jejich atmosféra je jedním slovem kouzelná. No řekněte – vůně vanilkových rohlíčků, světelná výzdoba, řízek s bramborovým salátem, pohoda u pohádek s rodinou, zářící vánoční stromeček, vánoční trhy okořeněné svařákem... Přesně to (a nejen to) je jen hrstka věcí, proč se na Vánoce tolik těšíme. A právě na to poslední – vánoční trhy - se spolu podíváme podrobněji. Kam za těmi nejkrásnějšími?
luxus
Read More

TOP 10 luxusních míst, kam se dostanou jen boháči

Zdědili jste velké jmění po tetičce z Ameriky nebo nevíte, co s penězi? Ani jedno, ani druhé? Pak se alespoň pokochejte pohledem na místa, kam si vzhledem k vysokým cenám mohou dovolit jezdit jen boháči. A že to drahá sranda bude, to bude. Mrkněte na žebříček nejdražších míst k dovolené.
Total
0
Share