TOP 10 Nejužitečnější Android aplikace

V současné době se na Android Marketu nachází více než 400.000 aplikací a může tak být velice těžké se v nich zorientovat. Vyzkoušeli jsme pro vás nespočet z nich a vybrali jsme těch TOP 10 nejužitečnějších. Při výběru jsme hlavní váhu kladli na užitečnost dané aplikace, kterou přináší uživateli. V úvahu jsme brali i další faktory jako funkčnost, spolehlivost, uživatelské rozhraní a také třeba četnost používání aplikace.

 

10 Google Chrome

Tento webový prohlížeč je zatím v beta verzi a dostupný je pouze pro telefony a tablety s OS Android 4.0. Jeho hlavní předností je velmi rychlé načítání stránek, lepší práce se záložkami, jednoduché zvětšení malého textu a synchronizace s desktopovou verzí.

cena: zdarma
odkaz ke stažení

 

9 History Eraser Pro

Pomocí této aplikace se jednoduše zbavíte nepořádku ve vašem telefonu. History Eraser Pro vám umožní vybrat čeho se chcete zbavit (historie prohlížeče, SMS zprávy atd.), čímž zrychlíte práci vašeho telefonu.

cena: 38,56 Kč
odkaz ke stažení

 

8 SwitchPro Widget

SwitchPro Widget umožňuje jednodušše vypnout/zapnout nejrůznější funkce telefonu jako GPS, vibrace, Wi-fi, 3G/4G připojení a mnoho dalšího.

cena: 18,52 Kč
odkaz ke stažení

 

7 Juicedefender

Máte problém s výdrží baterie u vašeho chytrého telefonu? Tato aplikace vám s tímto problémem pomůže. Pomocí Juicedefender si můžete vybrat, které aplikace ve vašem telefonu chcete vypnout. Díky tomu nebudou v mobilu zapnuty ty nevyužívané a baterie vám vydrží déle.

cena: zdarma
odkaz ke stažení

 

6 Wikipedia mobile


Wikipedia mobile nám umožňuje prohlížet nejrozšířenější encyklopedii na světě. Články si můžeme uložit i pro pozdější čtení nebo je sdílet pomocí funkce Androidu “Sdílet”.

cena: zdarma
odkaz ke stažení

 

5 Google Translate


Tento nejpoužívanější překladač od Googlu vám umožní překládat až z 50 jazyků. Nejpoutavější funkcí je překlad mluveného slova za použití mikrofonu ve vašem telefonu.

cena: zdarma
odkaz ke stažení

 

4 Dropbox

Dropbox je aplikace sloužící k sdílení souborů mezi vaším telefonem, notebookem a počítačem. V základu máte k dispozici 2 GB uložného prostoru.

cena: zdarma
odkaz ke stažení

 

3 Google Maps

Google Maps je v dnešní době jednou z nejpoužívanějších aplikací pro Android vůbec. Můžete pomocí ní plánovat trasy, hledat adresy, zjistit vaši aktuální polohu a nebo ji používat jako navigaci.

cena: zdarma
odkaz ke stažení

 

2 IM+ pro


IM+ Pro umožňuje komunikaci na všech běžných komunikačních protokolech (Beep, Skype, MSN, Facebook Chat, AIM, Yahoo, ICQ, Google Talk, VKontakte a další). Existuje i neplacená alternativa IM+, která je ochuzená o některé funkce.

cena: 93,36 Kč
odkaz ke stažení

 

1 Tasker

Ačkoliv cena této aplikace je poměrně vysoká, tak v případě Taskeru dostaneme hodně “muziky”. 😀 Díky této povedené aplikaci si můžete snadno a rychle přizpůsobit váš chytrý smartphone k obrazu svému. Nastavit si můžete například vypnutí Wi-fi při položení vašeho telefonu displejem směrem dolů nebo třeba automatické zapnutí hudby při připojení sluchátek.

cena: 118,57 Kč
odkaz ke stažení

 

Vybrat TOP 10 nejužitečnějších Android aplikací z takového obrovského množství nebylo v žádném případě jednoduché. Budeme rádi, když se s námi v diskuzi pod článkem podělíte o další užitečné aplikace, které vám usnadnili práci s vaším chytrým telefonem. 🙂

 

Zdroje: AndroidMarket, PCmag

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share