Barney Stinson a jeho TOP 10 hlášek

Barney Stinson je jednou z hlavní postav seriálu „Jak jsem poznal vaši matku”. Tento seriál se stal legendárním právě proto, že zde zazněly jeho vtipné hlášky a příběhy, kterých má vždy opravdu dost.
Barney Stinson
Kdo je tým Barney? (foto: instagram/barney_stinson.officiel)

Barney Stinson je elegantní švihák, který se obléká pouze do obleků. Jeho cílem je sbalit co nejvíce holek a moc se nevázat. Mnoho lidí strávilo s tímto seriálem 9 let svého života, při čekání na každý nový díl. Proto jsme zde na připomenutí vytvořili seznam TOP 10 nejpoužívanějších hlášek Barneyho Stinsona!

1. „Suit UP!”

Neboli „Nahoď oblek!” Toto je jedna z frází, kterou Barney Stinson používá v průběhu všech natočených sérií. Barneyho snad nikdo nikdy neviděl jinak oblečeného než v obleku (kromě jeho různých, bláznivých kostýmů). Proto když se chystá s některým ze svých kamarádů na velkolepou party, použije právě toto slovní spojení.

2. „Jediný důvod, proč počkat měsíc na sex, je dívka, které je 17 let a 11 měsíců.”

3. „It’s gonna be legen – wait for it – dary! Legendary!”

Jinak řečeno: Bude to legendární! Legendární – toto slůvko využívá Barney Stinson v tom případě, kdy chce nalákat své kamarády na nějakou z jeho bláznivých akcí a chce tak poukázat, že se jedná o příležitost, kterou si nemůžou nechat ujít. Spojení „wait for it“ (počkej si na to) používá v tom případě, když chce navodit lepší a dramatičtější atmosféru.

4. „Nech krásnou ženu, ať se cítí nejistá a ošklivá…

A budeš si s ní moct dělat, co se ti zachce.”

Total
0
Shares
Související články
Read More

TOP 10 Sranda z FB II.

Po nějakém čase zde máme dalších 10 obrázků, které jsme nashromáždili ze světoznámé sociální sítě a které si…
Total
0
Share