Řezání laserem je přesný a efektivní způsob zpracování materiálů

Řezání laserem je ve své podstatě moderní technologie využívající vysoce výkonný laserový paprsek, který se řídí optikou a taktéž CNC. Laserový paprsek materiál buď spálí, roztaví, odpaří, nebo odstraní a zanechá hladký a precizně dokončený okraj.
Řezání laserem je přesný a efektivní způsob zpracování materiálů

Pokud je však potřeba zahájit řezací proces jinde než na okraji materiálu, pak se používá technika průrazu, při níž vysokovýkonný pulzní laser vytvoří otvor, což například u 13 mm silné nerezové oceli trvá kolem 5 až 15 sekund. Záleží na tom, jak jsou řezací lasery výkonné.

Jaké druhy laserového řezání existují?

Pokud jsou ve vašem hledáčku laserové řezací stroje, potom byste měli vědět, že existují tři hlavní techniky. Prvním je CO2 laser vhodný pro řezání, vrtání a gravírování. Dalším je neodym a třetím je neodym-yttrium-aluminiový granát.

Laserové řezací stroje od CANMET

Pokud hledáte odborníka na řezací lasery, podívejte se do nabídky společnosti CANMET. Poskytuje služby jak velkým firmám, tak i drobným živnostníkům. Ve své nabídce má vyspělá technologická řešení z oblasti strojírenství.

CANMET si zakládá na vysokém výkonu, precizním zpracování, spolehlivém přístupu a úsporném provozu.

Laserový řezací stroj eSmart

Potřebujete do výrobního podniku ekonomické, a přitom však produktivní laserové centrum? Laserový řezací stroj eSmart je ideální volbou, protože se vyznačuje vysokým výkonem, a přitom malou zastavěnou plochou.

Laserový řezací stroj se chlubí kompaktní konstrukcí a naprosto komfortní obsluhou. Přístup k vykládacímu stolu mají pracovníci ze všech stran. Co se týče softwaru, používá výlučně programovací software MYESOFT.

Začněte tedy automatizovat procesy, protože tím zvýšíte produktivitu i bezpečnost výroby. Se společností CANMET to bude hračka, protože vám navrhne řešení, které vyhoví vašim představám a požadavkům.Total
0
Shares
Související články
Pračka
Read More

10 hledisek, které je potřeba zvážit, při výběru nové pračky

Průměrná životnost nové pračky je přibližně 10 let. Pokud se však nejedná o špičkový odolnější přístroj, doporučuje se výměna po osmi letech. Starší pračky nejsou tak účinné jako nejnovější modely, a tudíž je provází spousta problémů. Starší modely také nemají pokročilejší funkce, které dnes již považujeme za samozřejmé. Mezi ty počítáme samoregulaci množství vody a pracího prostředku na množství prádla v každém cyklu. Nové funkce navíc lépe pečují o oblečení, šetří vodu a také snižují účty za energii. Pojďme se podívat na 10 aspektů, které je důležité vážit před nákupem nové pračky, abyste si vybrali tu opravdu nejlepší pro vaše potřeby a zároveň odpovídala vašim finančním možnostem.
dětské oblečení eshop
Read More

Jak poznat kvalitní e-shop s dětským oblečením?

Nakupovat oblečení s dětmi v kamenných obchodech je ztráta času a zkouška nervů i trpělivosti. V dnešní době internetu je to čirý nesmysl a devadesát procent rodičů přiznává, že mnohem raději nakupuje oblečení online, a pak je s dětmi zkouší v klidu doma. Jak ale poznat e-shop, který stojí za vaši důvěru?
Total
0
Share