TOP 10 Nejdražší mobily na světě

Mobil – základní potřeba dneška. Kdo z vás se bez mobilu dokáže obejít? Kdo z vás si myslí, že mobilní telefon není potřeba? Mobilní telefony se za pár let staly naprostou nutností a nyní, v dalším žebříčku, vám přinášíme ty nejluxusnější, nejdražší mobily na světě. Jsou to mobily pro bohaté a spíše než o samotné funkce jde o design a styl a to, že budí respekt díky svému luxusu. Kteří z vás by jednou taková chtěli vlastnit, nebo alespoň jednou takový držet v ruce?

 

10. Ulysse Nardin’s The Chairman

cena: 50 000 dolarů
Telefon má jak dotykový displej, tak také klasickou klávesnici. Název pochází od luxusních hodinek a nutno říct, že i tento mobil se dá považovat za luxusní. I díky svému propracovanému designu.

 

9. Nokia 8800 Arte

cena: 134 000 dolarů
Navrhnutý Peterem Aloissonem. Tento telefon, z 18 karátového bílého zlata je ještě pokrytý celkem 680 bílými a růžovými diamanty.

 

8. Sony Ericsson Black Diamond
¨

cena: 300 000 dolarů
Tento telefon je vybaven technologií OLED (organic light-emitting diode), která dává okrajům obrazovky telefonu různé efekty.

 

7. Vertu Signature Cobra

cena: 310 000 dolarů
Tento telefon může vlastnit pouze 8 lidí na světě, protože více kusů nebylo vyrobeno. Telefon má 2 diamanty, 2 safíry a 439 rubínů, které mu dávají vzhled kobry, odkud má také svůj název.

 

 6. Gresso Luxor Las Vegas Jackpot

Cena: 1 000 000 dolarů
Pouze 3 kusy byly vyrobeny. Je to skutečně exkluzivní kousek. Rysy z 45,5 karátových černých diamantů a zadní kryt z vyrobený z 200 let starého afrického Blackwood dřeva, což je nejdražší dřevo na světě dělají z tohoto telefonu opravdový unikát. Celý je zabalen do pevného, zlatého rámu.

 

5. Diamond Crypto smartphone

cena: 1 300 000 dolarů
Tento mobil také navrhnul Peter Aloisson, což je jeden z nejznámějších návrhářů luxusních věcí na světě. Po celém těle má tento mobil na 50 diamantů, z toho 8 modrých, které jsou extrémně vzácné. Logo a tlačítka jsou vyrobena z 18 karátového, růžového zlata.

 

4. GoldVish Le Million

cena: 1 450 000 dolarů
Vlastnosti tohoto telefonu? Jedinečný vzhled, jedinečná cena, 1800 diamantů, vyroben z 18 karátového, bílého zlata. Jeden ruský podnikatel tento jedinečný kousek koupil jako dárek své ženě.. Hold, rusáci.. 😀

 

3. Peter Aloisson’s Kings Button iPhone

Cena: 2 400 000 dolarů
Opět další kousek od tohoto designéra. Udělal tímto kouskem radost jistě všem milovníkům iPhonů. Tento konkrétně má celkem 138 diamantů a hlavně, tlačítko domů je z 6,6 karátového, extrémně vzácného, bílého diamantu.

 

2. Goldstriker iPhone 3GS Supreme

Cena: 3 200 000 dolarů
Tento luxusní kousek je od návrháře Stuarta Hughese. Je obložen 271 gramy 22 karátového čistého, ryzího zlata. Dále také 200 diamanty. A samotné logo Apple na zadní straně je z 53 drahokamů! Čelní tlačítko je pak je pak pokryto jedním, 7,1 karátovým diamantem.

1. Stuart Hughes iPhone 4 Diamond Rose Edition

cena: 8 000 000 dolarů
No a vidíme, že první 3 místa patří iPhonům. A jak vidíte, jedná se skutečně o nádherné kousky. Tento, který je v našem žebříčku na prvním místě a stojí pouze nějakých 150 milionů korun má tělo složené ze 100 karátových diamantů a logo Apple je tvořeno více než 53 diamanty. Tlačítko domů je z  7,4 karátového, růžového a hlavně velmi vzácného diamantu.

 

Tak jak se vám líbily tyto mobily? Kolik z vás, by chtělo některý z těchto iPhonů, které jsou na prvních třech místech? Vypadají krásně, co? Ostatně, všechny tyto kousky v našem žebříčku jsou nádherné a jedinečné. Ale dát nějakých 150 milionů za mobil? Zlatá Nokia 3310 😀

 

Total
0
Shares
Související články
raspberry
Read More

Jak připojit Raspberry Pi k notebooku?

Raspberry Pi je jednodeskový minipočítač, který navzdory svým malým rozměrům (podobným velikosti kreditní karty) vyniká vysokým výkonem. Vděčí za to svým výkonným komponentům (včetně výkonného procesoru a velkokapacitní operační paměti RAM). Kromě toho jsou na desce užitečné konektory pro bezproblémové připojení dalšího příslušenství a zařízení. Jedním z nich je notebook. Celý postup připojení populární maliny k mobilnímu počítači je poměrně jednoduchý a intuitivní. Jak to tedy udělat krok za krokem? Tomu se budeme věnovat v další části článku.
grafický
Read More

10 nejlepších online programů pro grafický design

Už vás nebaví držet se pouze jednoho softwaru pro tvorbu grafiky? Proč místo toho nezkusíte nějaký online grafický program, který je dostupný zdarma a v mnoha věcech vám šikovně poslouží? Ať už si s grafikou hrajete jen svátečně nebo se designu věnujete na trochu vyšší úrovni, tuhle desítku online programů vážně oceníte.
Total
0
Share