TOP 10 Nejkurióznější příběhy sportovců

9 Carlos Quentin (Baseball)

Tento baseballista týmu San Diego Padres v roce 2008 přišel asi o životní sezónu. Tehdy sice ještě hrál za Chicago White Sox, no co je podstatné je to, že vedl statistiku homerunů v celé NLB. V jednom zápase se zranil. A bylo to opravdu vtipné a smutné zároveň. Stalo se mu to totiž tak, že po nevydařeném odpalu si ve zlosti praštil pálkou po ruce. Do konce sezóny už si nezahrál.

Total
0
Shares
Související články
nejlepších sportovců
Read More

TOP 10 nejlepších sportovců světa. Mistři medailí a rekordů

Stejně jako v každém oboru, i na poli sportu se najdou hvězdy, které můžeme označit za ty nejlepší. Opomineme částku na výplatní pásce a podíváme se na stránku výkonnostní a stránku toho, jak se daní sportovci zapsali do historie. Vyjede nám níže uvedený seznam top deseti nejlepších sportovců všech dob. Kdo kraluje celému žebříčku?
kopačky
Read More

Vyberte si správné kopačky pro svůj fotbalový výkon: Adidas vs. Mizuno

Fotbal je jedním z nejoblíbenějších sportů na světě a kvalitní vybavení je klíčové pro dosažení optimálního výkonu na hřišti. Mezi základní výbavu fotbalisty patří bezpochyby kopačky. Když se rozhodujete mezi různými značkami a modely, může to být náročné rozhodnutí. V tomto článku si představíme dvě renomované značky, Adidas a Mizuno, a jejich nabídku kopaček, abyste měli lepší přehled při výběru vašich ideálních kopaček pro nejlepší fotbalový výkon.
Total
0
Share