TOP 10 Nejkurióznější příběhy sportovců

9 Carlos Quentin (Baseball)

Tento baseballista týmu San Diego Padres v roce 2008 přišel asi o životní sezónu. Tehdy sice ještě hrál za Chicago White Sox, no co je podstatné je to, že vedl statistiku homerunů v celé NLB. V jednom zápase se zranil. A bylo to opravdu vtipné a smutné zároveň. Stalo se mu to totiž tak, že po nevydařeném odpalu si ve zlosti praštil pálkou po ruce. Do konce sezóny už si nezahrál.

Total
0
Shares
Související články
běh
Read More

10 pozitivních účinků běhání

Běh patří k nejlepším sportovním aktivitám vůbec. Je zdarma, vybavení není nijak nákladné, navíc ho lze provozovat kdykoliv se nám zachce. A to jsou ostatně jedny z důvodů, proč mu dát šanci. Prospívá však i naší zdravotní stránce. Jak? Pojďme si zmínit 10 pozitivních účinků běhání, díky kterým se nám tato sportovní aktivita doslova dostane pod kůži.
pevný zadek
Read More

10 cviků pro pevný zadek a krásná stehna

Plavková sezóna se nezadržitelně blíží, a tak je na čase začít pro vysněnou postavu něco dělat. Pokud jste již přemýšlela o lepším jídelníčku či nějaké dietě, určitě se už odhodláváte také ke cvičení. Jaké cviky ale vybrat pro pevné a krásné nohy, štíhlá stehna a vyrýsovaný zadeček? Poradíme vám těch deset nejúčinnějších.
Total
0
Share