TOP 10 Nejlepší filmové přítelkyně

Nejprve bych se chtěl omluvit všem ženám, za tohle tvrzení, které je však naprosto pravdivé. Filmové přítelkyně jsou mnohem lepší, než ty které máme nebo jsme měli v reálném životě. Nejde ani tak o to, že perfektní žena neexistuje, ale filmové holky to mají prostě těžší. Zatímco (většinou) opravdovým slečnám stačí, když se do nich zamiluje jeden mládenec, do těch filmových se musí zamilovat celé publikum. Jaká jsou tedy kritéria pro dokonalou filmovou přítelkyni? Tak za prvé (a pánové mi dají za pravdu) musí být neuvěřitelně přitažlivá. Za druhé musí být neskutečně výjimečná (nebo výjimečně neskutečná?). Nakonec za třetí… no tak si říkám, že tahle dvě kritéria budou asi stačit.

 

10 Rachel McAddams jako Claire Cleary (Nesvatbovi)

Rachel-McAddams

Proč ji milujeme: Co je potřeba udělat, aby se z promiskuitního muže stal zamilovaný blázen, který porušuje veškerá svoje pravidla, jen aby mohl zůstat v blízkosti zbožňované osoby? Je to poměrně jednoduché. Musíte se smát jeho vtipům. Musíte být chytřejší než on. Musíte mít spoustu trpělivosti. No a samozřejmě být stejně neodolatelná jako Rachel McAddams.

Total
0
Shares
Související články
sebevědomí
Read More

10 tipů, jak si zvednout sebevědomí

Sebevědomí, každý z nás ho má. Vytváří myšlenky o nás samotných a sehrává roli ve všem, co děláme. Mít jeho zdravou hladinu je zásadní; každý den nám napomáhá vytvářet dobrá rozhodnutí, mít dobré a kvalitní mezilidské vztahy, pomáhá nám procházet těžkými situacemi a dodává nám odvahu být sami sebou.
české filmy
Read More

TOP 10: Nejlepší české filmy všech dob

Přemýšlíte nad tím, co si pustíte během volného večera? Pokud se vám nechtějí číst titulky, budou sázkou na jistotu tradiční české filmy. I kdyby si člověk řekl, že česká kinematografie v posledních letech nepředvádí zrovna výjimečné snímky, existují takové filmy, které se zapsaly do paměti a na které se člověk může dívat prakticky pořád a pořád dokola.
Total
0
Share