TOP 10 Nejlepší filmové přítelkyně

Nejprve bych se chtěl omluvit všem ženám, za tohle tvrzení, které je však naprosto pravdivé. Filmové přítelkyně jsou mnohem lepší, než ty které máme nebo jsme měli v reálném životě. Nejde ani tak o to, že perfektní žena neexistuje, ale filmové holky to mají prostě těžší. Zatímco (většinou) opravdovým slečnám stačí, když se do nich zamiluje jeden mládenec, do těch filmových se musí zamilovat celé publikum. Jaká jsou tedy kritéria pro dokonalou filmovou přítelkyni? Tak za prvé (a pánové mi dají za pravdu) musí být neuvěřitelně přitažlivá. Za druhé musí být neskutečně výjimečná (nebo výjimečně neskutečná?). Nakonec za třetí… no tak si říkám, že tahle dvě kritéria budou asi stačit.

 

10 Rachel McAddams jako Claire Cleary (Nesvatbovi)

Rachel-McAddams

Proč ji milujeme: Co je potřeba udělat, aby se z promiskuitního muže stal zamilovaný blázen, který porušuje veškerá svoje pravidla, jen aby mohl zůstat v blízkosti zbožňované osoby? Je to poměrně jednoduché. Musíte se smát jeho vtipům. Musíte být chytřejší než on. Musíte mít spoustu trpělivosti. No a samozřejmě být stejně neodolatelná jako Rachel McAddams.

Total
0
Shares
Související články
Game of Thrones
Read More

10 seriálů pro skalní fanoušky Game of Thrones

Dá se říci, že seriál Hra o trůny byl opravdu mistrovským počinem HBO s přímo obrovskou sledovaností. Finále tohoto seriálu sice rozdělilo fanoušky, nicméně i tak jeho ukončení znamenalo docela velkou díru v televizních programech. Naštěstí jsou streamovací platformy opravdu rozšířené a doslova nabité dalšími skvělými seriály.
Total
0
Share