TOP 10 Nejlepší hlášky ze seriálu Červený trpaslík

Dnes si již jedná o kultovní seriál, který nás zavede do daleké budoucnosti na loď Červený trpaslík. Do seriálu nás nejlépe uvede oficiální text distributora. :

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.

Nezbývá než se vrhnout na další porci seriálových hlášek. HAVE FUN! 😀

 

10.

(Kocour je na ošetřovně a zkoumají, co je vlastně zač. Zrovna mu měří tep.)
Sestra: „Doktore, pojďte si něco poslechnout.” (melodie namísto tepu)
Doktor: „Co to je za divný zvuky?”
Kocour: „Copak si myslíte, že budu mít nějakej trapnej lidskej tep? To je samé buch-buch, buch-buch! To je totálně trapný.”
Doktor: „Podíváme se na to později. Sestři, nahrajte mi to zatím na kazetu, líbí se mi to.”

 

9.

Lister: „Pamatuješ Yvonne McGruderovou? Líbila se ti, viď? Co? Víš, že jsem s ní chodil? Dřív než ty. To jsi nevěděl, že ne? Bohužel to skončilo. Fakt mě to vzalo. Dodneška mám jizvy. Spáleniny od parket se holt nehojej!”

 

8.

Rimmer: „Pověřený vyšší důstojník Arnold J. Rimmer z Jupiterské důlní společnosti se hlásí z lodi Kosmik. Dávejte pozor, nebudeme to opakovat: Vzdáváme se bez jakýchkoli podmínek, děkujeme. A ještě dodatek: Díky za váš drahocenný čas. Promiňte. Moc děkujeme. Pa. Promiňte. Děkujeme. Sbohem.”

 

7.

Rimmer: „Víš, Kryťáčku, rád bych se s tebou vydal na průzkum a čelil všem těm velkolepým neznámým nebezpečím a jako dobrodruh si proklestil cestu džunglí poznání, ale zapomínáš na jedno.”
Kryton: „Ne, pane, vaši vrozenou zbabělost jsem vzal v úvahu.”

 

 6.

Kryton: „Přiznejme si to. Jsme asi tak nevinní jako šlapky před penzí.”

 

 5.

Holly: „Tři miliony let v budoucnosti Dave Lister, poslední žijící člověk, otěhotní po románku se svým ženským já z paralelního vesmíru. Porodí dva chlapce. Protože však dvojčata byla počata v paralelním vesmíru s odlišnými fyzikálními zákony, trpí extrémně zrychleným růstem. Oba dosáhnou osmnácti let tři dny po svém narození. Aby jim zachránil život, vrátí je Lister do vesmíru jejich původu, kde mohou žít normální život. Tedy pokud je normální, když je váš otec žena a vaše matka muž a když je vám osmnáct let tři dny po narození.”

 

4.

Rimmer: „Můžeme ho postavit mimo službu podle direktivy 196 156.”
Kryton: „196 156? Bude-li důstojník přistižen, jak očichává sedlo rotopedu v dámské tělocvičně, bude propuštěn bez soudu? Promiňte, ale to neřeší náš problém!”

 

 3.

(Rimmer si šel zaběhat po palubě lodi.)
Rimmer: „Teď stop! 6 minut 47 sekund, to není zlý čásek na kilásek. Škoda, že jsem běžel jen 300 metrů. Ale zase jsem se zdržel s Listerem, to znamená o čtyři minuty míň, a taky jsem si vydech, abych nevypadal tak vyplivaně, až kolem něho poběžím, tak to taky odečtu a je to světový rekord! Výborně, Rimmsy, skvělá fyzička

 

 2.

Holly: „Jediná chybička v jednom z mých třinácti miliard výpočtů a jsme na padrť. Takže odpočítáváme. Deset. Devět. Osm. Šest…”
Rimmer: „Vynechal jsi sedmičku.”
Holly: „Vážně? Hm… sedmička mi vždycky dělala potíže…”

 1.

Lister: „Jo, jdu do stáze… už jen otočit loď bude trvat 4 000 let… při rychlosti světla nejde udělat třístupňovej obrat…”
Rimmer: „Ahaaa, a to jsi zjistil kde? Z pohádky Jak šla astronavigace na vandr?”

 

Nezapomeňte sdílet, jestli jste fanouškem této parodie na sci-fi. 🙂

 

Zdroj: hlaskyzfilmu.cz

Total
0
Shares
Související články
mateřství
Read More

10 nepravd o mateřství, které vás jen zbytečně vyděsí

Téměř každou ženu minimálně jednou za život potká období těhotenství a mateřství. Mateřská dovolená bývá mnohdy náročná, ale za tu velkou dávku lásky to rozhodně stojí. Ať už se na roli matky teprve chystáte nebo už máte své vlastní zkušenosti, určitě vás pobaví a oči otevřou tyto nepravdy, které se kolem mateřství často točí.
Total
0
Share