TOP 10: Nejvíc kultovní seriály všech dob

Jsou seriály a seriály. Zatímco jedny baví po generace, jiné jsou spíše chvilkovou zálibou, která nás zanedlouho omrzí a po jejím zhlédnutí už nepotřebujeme další kolo. Těm prvním se říká kultovní seriály. Pojďme se podívat na TOP 10, jež jsou nekončící zábavou pro každý večer.
kultovní seriál
Nejvíc kultovní seriál ze všech? Rozhodně Simpsonovi. A kdo další? (foto: depositphotos)

1. Simpsonovi

Nejdéle vysílaný seriál v historii – i tak bychom mohli popsat kultovní seriál Simpsonovi, ve kterém figuruje banda žlutých postaviček. V současné době je na televizních obrazovkách déle jak čtvrt století čili více jak pětadvacet let, přesto Simpsonovi aktivně sledují všechny generace. Zatímco špunty osloví pro svou animaci, starší rozpoznají v každém dílu jemné zesměšnění někoho známého nebo aktuální situace. Nezřídka se stalo, že právě Simpsonovi předpověděli budoucnost.

2. Přátelé

Nesmíme opomenout ani kultovní seriál Přátelé – běžné, denní trable a starosti, vztahy a podobné věci řeší banda šesti známých. Už od roku 1994 jsou naprosto ikonickou skupinou, kterou by ve svém životě chtěl mít každý. A stejně tak bychom chtěli žít jejich život, který je sice sem tam krkolomný, ale nakonec se šťastným, ale realistickým koncem.

Přátelé
Přátelé baví všechny generace už desítky let. (foto: depositphotos)

3. Červený trpaslík

Poněkud starší seriál, ale taktéž kultovní čili baví i současnou generaci. To je sitcom Červený trpaslík. Jedná se o britskou tvorbu, jejíž první díl byl odvysílaný v roce 1988, konkrétně v polovině února. Děj seriálu odehrávající se 3 miliony let ve vesmíru ohromil diváky tehdy, oslovuje je i dnes a s velkou pravděpodobností je bude oslovovat i nadále.

4. Gilmorova děvčata

Každá matka si vždycky přála, aby její vztah s dcerou byl přesně takový, jaký měla Gilmorova děvčata. Ovšem celý, dnes již kultovní seriál nebyl jen o tom. Připravit se můžete na množství vtipných skečů, milostných zápletek i pádů.

Total
0
Shares
Související články
filmové hity
Read More

TOP 10: Nej filmové hity roku 2022

Rok 2022 přinesl spoustu filmových novinek. Navzdory kritikům se na prvních příčkách nejsledovanějších filmů umístili jak dlouho očekávaný Top Gun: Maverick, tak také Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství. Jaké další filmové hity jsme si loni mohli užít v kinech?
Total
0
Share