TOP 10 Nepovedené produkty McDonaldu

Žebříček o tom, co se v McDonaldu kdy nepovedlo! Pokud máte dostatečně vyváženou náturu, nebojte se podívat na „velmi populární“ náborové video této franšízy, díky kterému si už navždy musíte pamatovat, že do cheeseburgeru patří i okurka!! Tentokrát se nezdráhejte a komentujte, co to jde, protože jsme na Vaše názory strášně zvědaví!

httpv://www.youtube.com/watch?v=qEiQ-GHspBQ

 

10 McGratin Croquettes

Tuhle mňamku vykuchtil McDonald pro svůj japonský trh. V čem přesně tkví selhání tohoto produktu? Nejspíše za to mohla neotřelá kombinace surovin v náplni, která se skládala ze smažených makaronů, krevet a bramborové kaše a ve finálové verzi byla tahle dobrota podávána na kusu zelí… no hammy, hammy 😀

httpv://www.youtube.com/watch?v=1BRxe-bSN6U&feature=player_embedded

 

9 Hulaburger

Tenhle burger spatřil světlo světa už roku 1963 a byl speciálně vytvořen pro římské katolíky, kteří měli v pátek zakázáno jíst maso, tudíž se ve své podstatě jednalo o jistou nápodobu klasického cheeseburgeru, ovšem s ananasem místo plátku masa.

9

 

8 McDLT

McDLT je zkratka pro McDonald’s Lettuce and Tomato, tedy McDonald salát a rajčata. Jednalo se o novou formu prodeje, tento produkt se premiérově (a zároveň derniérově) začal prodávat v odděleném balení, kde byla zvlášť na jedné straně spodní část bulky a na druhé salát, rajčata, sýr, okurky, omáčka a svrchní bulka. Konzumenti si poté měli sami za své utracené peníze svůj burger sestavit… zajímavá myšlenka, ne?

httpv://www.youtube.com/watch?v=UTSdUOC8Kac&feature=player_embedded

 

7 Arch Deluxe

Tenhle fail se nepodařil z hlediska marketingu. Kampaň pro Arch Deluxe byla doslova apokalypticky finančně náročná, bylo na ní vyhrazeno 100 milionu dolarů!! Reklama měla prezentovat, že tenhle výrobek je pro dospělé a s chutěmi, které jsou dospělácké, ale bohužel kampaň byla strašným fiaskem a investované peníze byly opravdu jen a pouze vyhozené z okna…

7

 

6 McLobster

A co se nepovedlo tady? Cena!! Kdo by chtěl utratit 5,99 doláčů za něco, co vypadá jako již konzumované?? A přitom to měla být pecka z pravého humra!

6

 

5 McHotdog

Tady můžeme referovat krátce – párky v rohlíku se v McDonaldovi prostě nechytly…

5

 

4 McPizza

I tady můžeme být pěkně struční – každý, kdo si chtěl dát dobrou pizzu, rozhodně si pro její koupi nevybral McDonald, ale zašel do pravé pizzerie.

4

 

3 McPasta

I McDonald zažil éru, kdy se do prodeje dostaly těstovinové pokrmy, nicméně, kdo by si asi chtěl v typickém burgerovém fastfoodovém ráji pochutnávat na lasagních? Téměř nikdo, takže se jednalo o další prodejní fail!

3

 

2 McAfrica

Tohle je opět fail jako blázen! Burger vytvořený na podporu Afriky, která trpí na hladomory. Nejen, že produkt špatně (rozuměj bezchutně) chutnal, ale není nic lepšího, než žvýkat burger a dívat se u toho na hladovějící africké děti z reklamních McObrazovek…

2

 

1 McLean Deluxe

Abyste rozuměli, tak tahle mňamina se v reklamách prezentovala jako fastfood s velmi nízkým obsahem tuku, proto byl ve výrobku tuk nahrazen čirou vodou, takže si určitě umíte představit, jak náramně chutnal… Jukněte na reklamu!

httpv://www.youtube.com/watch?v=FJNuX3TP6wY&feature=player_embedded

 

Zdroj: Listverse.com

 

Total
0
Shares
Související články
film
Read More

10 filmů s letní tématikou, které stojí za zhlédnutí

Léto je obdobím, kdy si mnoho z nás užívá dovolenou a uvolněnou atmosféru, během které relaxuje a nabírá novou sílu do dalších dní. K odpočinku patří i dobrý film. A jaký lepší zvolit než ten, který nabízí letní tématiku? Máme pro vás tip hned na deset filmů, které vás přenesou do světa slunečních dní, dobrodružství a nezapomenutelných letních zážitků.
Total
0
Share