TOP 10 Nepovedené produkty McDonaldu

Žebříček o tom, co se v McDonaldu kdy nepovedlo! Pokud máte dostatečně vyváženou náturu, nebojte se podívat na „velmi populární“ náborové video této franšízy, díky kterému si už navždy musíte pamatovat, že do cheeseburgeru patří i okurka!! Tentokrát se nezdráhejte a komentujte, co to jde, protože jsme na Vaše názory strášně zvědaví!

httpv://www.youtube.com/watch?v=qEiQ-GHspBQ

 

10 McGratin Croquettes

Tuhle mňamku vykuchtil McDonald pro svůj japonský trh. V čem přesně tkví selhání tohoto produktu? Nejspíše za to mohla neotřelá kombinace surovin v náplni, která se skládala ze smažených makaronů, krevet a bramborové kaše a ve finálové verzi byla tahle dobrota podávána na kusu zelí… no hammy, hammy 😀

httpv://www.youtube.com/watch?v=1BRxe-bSN6U&feature=player_embedded

 

9 Hulaburger

Tenhle burger spatřil světlo světa už roku 1963 a byl speciálně vytvořen pro římské katolíky, kteří měli v pátek zakázáno jíst maso, tudíž se ve své podstatě jednalo o jistou nápodobu klasického cheeseburgeru, ovšem s ananasem místo plátku masa.

9

 

8 McDLT

McDLT je zkratka pro McDonald’s Lettuce and Tomato, tedy McDonald salát a rajčata. Jednalo se o novou formu prodeje, tento produkt se premiérově (a zároveň derniérově) začal prodávat v odděleném balení, kde byla zvlášť na jedné straně spodní část bulky a na druhé salát, rajčata, sýr, okurky, omáčka a svrchní bulka. Konzumenti si poté měli sami za své utracené peníze svůj burger sestavit… zajímavá myšlenka, ne?

httpv://www.youtube.com/watch?v=UTSdUOC8Kac&feature=player_embedded

 

7 Arch Deluxe

Tenhle fail se nepodařil z hlediska marketingu. Kampaň pro Arch Deluxe byla doslova apokalypticky finančně náročná, bylo na ní vyhrazeno 100 milionu dolarů!! Reklama měla prezentovat, že tenhle výrobek je pro dospělé a s chutěmi, které jsou dospělácké, ale bohužel kampaň byla strašným fiaskem a investované peníze byly opravdu jen a pouze vyhozené z okna…

7

 

6 McLobster

A co se nepovedlo tady? Cena!! Kdo by chtěl utratit 5,99 doláčů za něco, co vypadá jako již konzumované?? A přitom to měla být pecka z pravého humra!

6

 

5 McHotdog

Tady můžeme referovat krátce – párky v rohlíku se v McDonaldovi prostě nechytly…

5

 

4 McPizza

I tady můžeme být pěkně struční – každý, kdo si chtěl dát dobrou pizzu, rozhodně si pro její koupi nevybral McDonald, ale zašel do pravé pizzerie.

4

 

3 McPasta

I McDonald zažil éru, kdy se do prodeje dostaly těstovinové pokrmy, nicméně, kdo by si asi chtěl v typickém burgerovém fastfoodovém ráji pochutnávat na lasagních? Téměř nikdo, takže se jednalo o další prodejní fail!

3

 

2 McAfrica

Tohle je opět fail jako blázen! Burger vytvořený na podporu Afriky, která trpí na hladomory. Nejen, že produkt špatně (rozuměj bezchutně) chutnal, ale není nic lepšího, než žvýkat burger a dívat se u toho na hladovějící africké děti z reklamních McObrazovek…

2

 

1 McLean Deluxe

Abyste rozuměli, tak tahle mňamina se v reklamách prezentovala jako fastfood s velmi nízkým obsahem tuku, proto byl ve výrobku tuk nahrazen čirou vodou, takže si určitě umíte představit, jak náramně chutnal… Jukněte na reklamu!

httpv://www.youtube.com/watch?v=FJNuX3TP6wY&feature=player_embedded

 

Zdroj: Listverse.com

 

Total
0
Shares
Související články
přejídání
Read More

10 tipů, jak stopnout emoční přejídání

Je známé, že stresové životní situace mají tendenci vyvolávat neodolatelnou touhu po jídle, co nás uklidňuje. Sedět na gauči u televize a ládovat do sebe čokoládovou zmrzlinu nebo hamburger se může jevit jako nejsnazší řešení na naše emoční strasti, nicméně v průběhu tohoto rituálu a s několika sousty navíc nám to jako dobrý nápad přestane připadat.
Total
0
Share