10 vtipálků, co si svůj pracovní den dokážou užít

Není pochyb o tom, že chodit do práce je prostě potřeba. Musíme mít z čeho platit účty, nehledě na fakt, že i ten sociální kontakt je zkrátka žádoucí. Kdo ale řekl, že pobyt v práci musí být za každou cenu nudný? Nikdo! A aby to nebylo pořád jen o povinnostech, existují způsoby, jak si svůj pracovní den užít, s pořádnou kopou srandy a výbuchů smíchu. Ostatně desítka vtipálků, kteří neskrývali smysl pro humor, vás o tom přesvědčí. Tak zábavnou podívanou.
vtip
Po práci legraci? Ale kdeže, nejlepší sranda je během pracovní doby! (foto: depositphotos)

1. Kreativní pokojská

Asi se shodneme na tom, že každý den povlékat postele a úhledně na ně skládat labutě, je pro nejednu pokojskou přinejmenším nudné (a možná i trochu utrpení). A tak je někdy třeba pustit uzdu fantazii, zapomenout na dokola omílanou povinnost a například si na záchodě složit sedící cosi s novinami v ruce. Klobouk dolů. Otázkou zůstává, jak se někteří hosté budou tvářit na podobný vtípek. Čisťounké ručníky na záchodovém prkénku?

ručník
foto: boredpanda.com

2. Pořádek ajťáka

Řešit každý den dokola to samé zmůže nejednoho ajťáka, takže o důvod víc, proč si pracovní den pořádně zpestřit, a jak jinak než na počítači. A jak na to? Co třeba udělat kolegovi pěkný pořádek ve složkách. Hlavně, ať má vše své místo a věci pěkně do komínku!

tapeta
foto: czechstreet.cz

3. Šmoulí den

Typicky pracovní oblečení je pro každého fachmana každodenním chlebem, takže možná proto se kolegové v jedné fabrice domluvili na tom, že si uspořádají šmoulí den. A zatímco ostatní to brali jako fórek, jeden týpek to přece jen vzal vážně. Ale tak proč ne, jen bacha, aby ve fabrice brzy nezavedli šmoulí čtvrtky.

šmoula
foto: mirror.co.uk

4. Oddaná prodavačka

Marketing je marketing. Ten přivádí zákazníky a s jeho pomocí se lépe prodává zboží. A když se nepostará o dobrou propagaci vedení, zbývá jediné – musí to vzít zaměstnanci do svých rukou. Jako třeba takhle paní, která své sociální sítě zásobuje fotkami z prodejny, přičemž co fotka, to jiná stylizace. Věříme, že je to větší sranda, než každý den rovnat zboží a jen doufáme, že za snahu přišly pěkně tučné prémie.

prodavačka
foto: thechive.com

Total
0
Shares
Související články
Read More

TOP 10 Sranda z FB II.

Po nějakém čase zde máme dalších 10 obrázků, které jsme nashromáždili ze světoznámé sociální sítě a které si…
Read More

TOP 10 Nejhorší loga

V tomto žebříčku se podíváme na 10 nejhorších log. Je otázkou do jaké míry je to schválně, aby…
Total
0
Share