Zakládáte nový obchod a potřebujete pomoci s etiketami? Víme, jak na ně

etikety
Lepící etikety pro dopravní společnosti a eshopy

Poslední roky přejí všem šikovným majitelům e-shopů. Následkem nedávné pandemie se hlavní pozornost zákazníků přesunula do prostředí online světa, kde také zůstala. To s sebou sice přináší řadu zajímavých příležitostí, ale i složitostí. Mnoho nezkušených podnikatelů si láme hlavu především s etiketami. Jak je vyřešíte snadno?

Jednoúčelové zařízení

V první řadě zapomeňte na klasickou univerzální tiskárnu, kterou znáte z kanceláří i domovů. Řešíte-li třeba PPL etikety, rozhodně se spolehněte na jednoúčelovou tiskárnu. Jedná se o malé zařízení, jenž sice zvládá pouze tuto oblast, ale zato si s ní poradí extrémně rychle, intuitivně a levně. Pokud se chystáte tisknout stovky etiket měsíčně, pocítíte znatelný rozdíl. Za zmínku stojí hlavně vychytávky od značky Zebra.

Ve výsledku vás totiž každý jednotlivý tisk vyjde na méně času, starostí i peněz, než kdybyste jej realizovali na klasickém zařízení. Nezapomeňte ani na samolepicí etikety na kotouči, které pořídíte za pěknou cenu třeba ve známém e-shopu Barco.

Solidní software

V poslední řadě budete potřebovat spolehlivý program, s jehož pomocí propojíte pracovní počítač/notebook se samotnou tiskárnou. I v tomto ohledu zaměřte svou pozornost na e-shop Barco. Ten totiž přichází s ověřeným softwarem jménem BarTender. Budete si moci zvolit rovnou ze čtyř různých verzí, přičemž každá z nich se hodí pro jiný typ podniku. Na své si přijdou jak skromné startupy, tak i velké a zavedené společnosti.

Nikdo z nás nechce kupovat zajíce v pytli. Přesně proto se vám bude hodit třicetidenní zkušební verze zcela zdarma. Tu si snadno stáhnete ve zmíněném e-shopu – po rozkliknutí kategorie „Software pro tvorbu a tisk etiket“. Daní odborníci vám zároveň moc rádi zodpoví jakékoliv dotazy.

Total
0
Shares
Související články
skytrax
Read More

Top 10 evropských letišť

Společnost Skytrax každoročně vydává žebříček nejlepších světových letišť. Výsledky anket a průzkumů zveřejňuje pravidelně již od roku 1989. Jaká jsou aktuálně nejlepší evropská letiště? Seznamte se s top desítkou.
rozhodnutí
Read More

Top 10 Novoročních rozhodnutí

Nový rok je jako neotevřená kniha plná příležitostí a možností pro nová začátky. Chcete-li udělat z příštího roku ten nejlepší rok svého života, přinášíme vám Top 10 Novoročních rozhodnutí. Od osobního rozvoje až po péči o zdraví – naše doporučení vám pomůže vytvořit plán, který vás povede k dosažení vašich cílů a k naplněnému a šťastnému roce.
Total
0
Share