Přemýšlíte, jak výhodně zafinancovat své podnikání? Známe ideální řešení

Cesta podnikatelů je velmi složitá a nikdy nekončící dřina. Opravdu totiž nestačí jen vybudovat jakousi fungující firmu a následně do konce života čerpat z jejích plodů. Postupem let musíte dbát na neustálé inovace, předhánění konkurence i financování, abyste se udrželi nad vodou. Sháníte zrovna finanční injekci? Vyhněte se nevýhodným metodám.
úvěr
(zdroj foto: depositphotos)

Klasický úvěr? Rozhodně ne

Spousta nezkušených podnikatelů vsází na klasické úvěry, které možná na první pohled vypadají lákavě, ale zdání klame. Pro majitele firem je mnohem lepším řešením spíše americká hypotéka pro podnikatele. Proč právě ta?

Hlavním lákadlem je fakt, že se jedná o neúčelovou půjčku, takže ji můžete využít dle sebe, a to bez jakéhokoliv omezení. Jasným benefitem je i velmi dlouhá splatnost, jež činí až 20 let (nejdéle do 70 let věku žadatele). K tomu připočtěte lepší úrokovou sazbu, díky níž v průběhu let ušetříte opravdu velké množství peněz. Mrkněte se na hypotéka pro podnikatele kalkulačka a ihned se přesvědčíte sami.

Výhodné podmínky

Podnikáte na firmu? V tom případě lze získané finance vložit do společnosti jako půjčku společníka. Poté si můžete z firmy vyplácet splátky daného úvěru. Ať tak, nebo onak, nenechte si ujít hlavně nabídku oblíbených poskytovatelů z AMJ Finance. Ti vás potěší jedněmi z nejvýhodnějších podmínek na celém trhu.

Podobná situace platí i pro klasické hypotéky, kdybyste náhodou měli chuť stavět nebo nakupovat domy. V takovém případě si otevřete spíše srovnání hypoték. Zmínění odborníci dokážou vyjednat v průměru o 0,5 % nižší úrok, než kdybyste si zašli do klasické banky. Zároveň vám poskytnou podrobné a nezávislé srovnání nabídek z 12 bank a 5 spořitelen.

Po celou dobu se vám budou věnovat zkušení profesionálové, kteří rádi zodpoví jakékoliv dotazy.

Total
0
Shares
Související články
film
Read More

10 filmů s letní tématikou, které stojí za zhlédnutí

Léto je obdobím, kdy si mnoho z nás užívá dovolenou a uvolněnou atmosféru, během které relaxuje a nabírá novou sílu do dalších dní. K odpočinku patří i dobrý film. A jaký lepší zvolit než ten, který nabízí letní tématiku? Máme pro vás tip hned na deset filmů, které vás přenesou do světa slunečních dní, dobrodružství a nezapomenutelných letních zážitků.
Total
0
Share