TOP 10: Nejlepší online hry, co vás nepustí ze židle

Když vás filmy omrzí, je čas na online hry. Jenže, které herní tituly stojí opravdu za to? Podívejme se na desítku těch nejlepších, od nichž se nedokážete odtrhnout.
online hry
Budujte města, postavte armádu nebo šéfujte vlastní zoo. Herní svět nabízí cokoliv. (foto: 123RF)

Online hry jsou oblíbené především proto, že nabízí hráčům únik z reálného světa a otevírají dveře nových, fantastických možností. Buďte velitelem válečné jednotky, správcem zoologické zahrady nebo vesmírným dobrodruhem. Buďte čím chcete.

1. WORLD OF TANKS

Tanky, bitvy, taktické myšlení – přesně to vás čeká v online hře World of Tanks, která se zapsala mezi nejlepší onlinovky vůbec. I když je mezi námi už dlouhé roky, stále si nachází své fanoušky, a to i u mladé generace. Hra totiž nabízí rovnou několik herních stylů, ve kterých můžete své přednosti uplatnit a porazit tím soupeře.

2. forge of empires

Vybudovat si vlastní impérium, které bude nejen budit respekt v okolí, ale také bude prosperujícím místem k životu? Oblíbená hra Forge of Empires slibující přesně to, co jsme popsali, je dlouhé roky hitem a bezesporu patří mezi nejlepší online hry. Vybudujte pomocí svého selského rozumu město, které se bude pyšnit nejen skvělou ekonomikou, ale i výjimečnými obchodními či spojeneckými vztahy.

3. star stable

Zejména u dívek je nadmíru populární online hra Star Stable, která je přenese do světa koní a pečování o ně. V současné době se onlinovka těší z šesti milionů registrovaných uživatelů (zhruba 98 % jsou opravdu ženského pohlaví). Do vínku hře nahrává i fakt, že se jedná o zábavu zdarma, která s sebou nese zapadnutí do virtuální komunity. 

4. WORLD OF WARSHIPS

Pokud péče o koně není pro vás dostatečně atraktivní, co takhle lodě a bitvy na mořích? Milovníci hry World of Tanks si najdou cestu i ke hře World of Warships, která je postavená na stejných základech, jen kromě tanků máte k dispozici lodě, ponorky nebo tryskáče. Jinými slovy se ze souše přesunete na moře, kde bitvy dostávají zcela jiný rozměr.

Total
0
Shares
Související články
hororové hry
Read More

TOP 10: Děsivé a strašidelné hororové hry, od kterých se neodtrhnete

Hororové hry jsou oblíbenou formou zábavy pro milovníky adrenalinu a napětí. Ty nejlepší z nich dokážou hráče ponořit do děsivého světa plného nebezpečí, hrůzy a nečekaných událostí. Pokud se v atmosféře děsu vyžíváte, rádi se lekáte a zažíváte pocit mrazivých překvapení, pak nepřehlédněte tento článek, který je určen pro ty, jež mají pro strach uděláno. V něm se totiž podíváme na deset nejstrašidelnějších her na počítač nebo herní konzole.
Total
0
Share