TOP 10: Nejlepší online hry, co vás nepustí ze židle

Když vás filmy omrzí, je čas na online hry. Jenže, které herní tituly stojí opravdu za to? Podívejme se na desítku těch nejlepších, od nichž se nedokážete odtrhnout.
online hry
Budujte města, postavte armádu nebo šéfujte vlastní zoo. Herní svět nabízí cokoliv. (foto: 123RF)

5. ZOO2 ANIMAL PARK

Pro mladší hráče je určená hra Zoo2 Animal Park, která jim dává možnost vybudovat si vlastní zoologickou zahradu. Možností, jak si ji zvelebit, nebo jaká zvířata umístit do svého parku, je víc než dost. Stejně tak je zapotřebí se o řádný chod celého parku postarat včetně úklidu a řešení financí. Podaří se vám v této netradiční branži uspět?

6. ANOCRIS

Co by byly nejlepší online hry bez Anocris. Dostat se do starověkého Egypta a stát za stavbou zdejších dominantních pyramid nemusí být jen snem. Hra slibuje ponoření se do tři tisíce let staré historie Egypta, kde si sami založíte vlastní osadu jevící se zpočátku jako poněkud skromná. Vybudovat z ní však můžete jedno z nejvýznamnějších impérií té doby.

7. TRAVIAN

Mezi oblíbené a zábavné online hry patří i Travian, která je kompletně v češtině, což hráči oceňují. Stejně tak velebí i nejrůznější funkce a možnosti stavitelství, vylepšování a diplomacie. Vyzkoušejte svou budovatelskou strategii a vytvořte si osadu – to, jestli budete hrát za Římany, Galy nebo starověké Egypťany je ryze na vás.

Total
0
Shares
Související články
hororové hry
Read More

TOP 10: Děsivé a strašidelné hororové hry, od kterých se neodtrhnete

Hororové hry jsou oblíbenou formou zábavy pro milovníky adrenalinu a napětí. Ty nejlepší z nich dokážou hráče ponořit do děsivého světa plného nebezpečí, hrůzy a nečekaných událostí. Pokud se v atmosféře děsu vyžíváte, rádi se lekáte a zažíváte pocit mrazivých překvapení, pak nepřehlédněte tento článek, který je určen pro ty, jež mají pro strach uděláno. V něm se totiž podíváme na deset nejstrašidelnějších her na počítač nebo herní konzole.
Total
0
Share