10 seriálů, kterým letos běží poslední řada

Seriáloví fanoušci letos několikrát zapláčou. Právě ty nejoblíbenější seroše v roce 2022 vypouští svou poslední řadu, což bude znamenat jediné – nutnost si najít nové, na které se budete ve volnu dívat. Kdo se v následujících měsících rozloučí?
poslední řada
Které naše oblíbené seroše letos končí? (foto: 123RF)

1. Peaky Blinders

Mezi vůbec nejočekávanější sérii letošního roku patří ta poslední řada seriálu Peaky Blinders. Gangsteři s bekovkami na hlavě, které už dávno neukrývají žiletky, v čele s Thomasem Shelbym si získali srdce mnoha fanoušků. A rozloučí se s nimi ve velkolepé šesté sérii, která bude mít svou premiéru na Netflixu v první polovině června.

trailer k poslední sérii Peaky Blinders

Fanoušci však nemusí zoufat. Ví se, že bude následovat ještě celovečerní film, který tento gangsterský seriálový fenomén uzavře. Zatímco poslední série bude pojednávat o ději před započetím druhé světové války, film bude už z doby během druhé světové.

2. Better Call Saul

V průběhu léta se nám na Netflixu nabídne pokračování (ale už poslední) seriálu Better Call Saul. V posledních letech byl tento seriál označovaný za vůbec nejlepší dramatický seroš desetiletí a nabízí výjimečné herce. Kromě nich však i skvělý příběh s pořádnou dávkou napětí, která fanoušky „zaháčkuje” a nepustí od televizních obrazovek dřív, než zhlédnou všechny nabízené epizody.

3. Stranger Things

Streamovací platforma Netflix nám nabízí i poslední sérii veleúspěšného seriálu Stranger Things, který si zamilovali především fanoušci sci-fi. Pravděpodobně nás čekají nějaké navazovací části, ale seriál, jak ho známe, aktuální čtvrtou sérií končí.

Poslední řada Stranger Things přijde ve dvou dávkách.

4. His Dark Materials

Nejen Netflix, ale také HBO Max nabídne letos řadu skvělých seriálů a u některých i jejich poslední série. Týká se to například fantasy seriálu His Dark Materials. Tentokrát se příběh zaměří na Lyru, zdánlivě mladou dívku z jiného světa, která při pátrání po kamarádovi přijde na řadu dalších podivností.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share