TOP 10 Fakta o Rusku

5 Mrtví novináři

5_mrtvi_novinari

Asi nikoho nepřekvapí, že tato země je posedlá zachováním státního tajemství. Novinářům, kteří se často snaží dostat odpovědi na různé otázky, se tato sledování, určitého případu nebo osob, nevyplácí. V Rusku, Egyptě, Iráku a Mexiku jsou nejpočetnější úmrtí reportérů. Nejpozoruhodnějším úmrtím byla smrt Anny Politkovskayi, která byla ostrou kritičkou čečenského konfliktu a často kritizovala prezidenta Vladimira Putina. Bývalého plukovníka KGB (Výboru státní bezpečnosti) obvinila z pokusu vrátit Rusko zpět k sovětské diktatuře. Za toto obvinění byla nakonec zastřelena ve výtahu svého domu v Moskvě. Většina z těchto případů zůstává nevyřešených.

Total
0
Shares
Související články
miluje
Read More

10 signálů, podle kterých poznáte, že vás doopravdy miluje

Žijete v dlouhodobém vztahu, kde v záplavě stereotypu občas pochybujete o tom, zda vás vaše drahá polovička stále miluje? Nebo jste na úplném začátku vztahu a pochybujete o tom, zda po vyprchání první zamilovanosti je to stále to pravé? Podle jednoduchých vět či drobností hned zjistíte, zda vás vaše láska doopravdy miluje.
superschopnost
Read More

10 superschopností, které byste rozhodně chtěli mít

Přemýšleli jste někdy nad tím, jakou superschopnost byste si přáli mít? Většina z nás na první dobrou odpoví: létání. Všem se někdy zdál určitě létací sen a ráno jste si představovali, jaké by to bylo, moci létat. Nebo stát se superhrdinou a zachraňovat lidi po celém světě? Možných superschopností je opravdu hodně – zkuste se zasnít a vybrat si z našeho seznamu.
Total
0
Share