TOP 10 Fakta o Rusku

Rusko, jakožto největší stát světa, zahrnuje část východní Evropy a téměř celou severní Asii. S počtem 143,2 milionů obyvatel se řadí na 9. pozici v žebříčku nejlidnatějších států světa. Zhruba po 17 let existovala jako Sovětský svaz, jenž měl ve své ústavě zakotvenou vedoucí roli Komunistické strany. My jsme si pro Vás připravili žebříček 10 zajímavých fakt, které byste ve spojení s tímto státem měli znát.

 

10 Palubní kamery

10_palubni_kamery

Každý, kdo má připojení na internet už někdy viděl šílené záběry z palubních desek aut. Některé vycházejí z policejních aut a některé zase z aut běžných řidičů. Ačkoli nám některá videa přinášejí pobavení, natáčení z palubních desek má také svůj důvod. Ruští řidiči zaměstnávají kamery proto, aby byli ochráněni před podvody a to proto, aby při dopravních nehodách měl nárok na peníze z pojistky ten skutečně vinný člověk. Podvody mohou být komplikované, ale kamera jednoho z řidičů pomohla odhalit lehký podvod. Šlo o chodce, který přišel před pomalu jedoucí auto a předstíral zranění. Nebýt kamery, kdo by za to mohl?

Total
0
Shares
Související články
koníčky
Read More

TOP 10: Nejdražší koníčky, které můžete mít

Koníčky jsou zábavné aktivity, které lidé vykonávají rádi ve svém volném čase. Jelikož se člověk od člověka liší, má každý jiné preference a zájmy, kterými se zabývá. Někdo dává přednost čtení, jiný zase pohybovým aktivitám, jako je tenis, golf, jízda na kole apod.
Total
0
Share