TOP 10 Filmy, při kterých nezůstane oko suché

V dalším filmovém žebříčku se ponoříme trošku do romantiky. Určitě jsou večery, kdy si tak ležíte s Vaší polovičkou a máte chuť na nějakou tu romantiku. Teď Vám přinášíme 10 filmů, při kterých nezůstane oko suché. Minimálně u všech slečen 🙂

10. Armageddon


Film samotný o nějakém asteroidu mířícím k zemi a hrstka odvážných ji musí zachránit. Vyzdvihl bych velmi dobrý soundtrack v čele s písni I Dont Wanna Miss A Thing od kapely Aerosmit. No a prostě při poslední scéně, kde Bruce Willis umře se to prostě spustí, ne? 🙂
Csfd: 73%

 

9. Poslední mohykán


Krásný dobrodružný film, skvělý soundtrack a naprosto dokonalá poslední půlhodinka. To Vás dostane 😉
Csfd: 85%

 

8. Série Twilight


Když upustíme od nenávisti, kterou k těmto filmům maji hlavně muži, je z toho filmová zápletka, na které hlavně ženy mohou oči nechat. A také slzy.
Csfd: kolem 50%

 

7. Hačikó – příběh psa


Krásný film o psovi, který každý den chodil vyhlížet svého pána i po tom, co umřel. Byl inspirován skutečnou událostí a je opravdu velmi velmi dojemný. Hlavní roli Richard Gere.
Csfd: 86%

 

6. Titanic


Tak jako celkem klasika, že.. Ale nesmí zde chybět. Každý zná konec filmu, kdy náš hrdina Jack umírá v ledové vodě a Rose bojuje o svůj život. Film doprovází i úžasný soundtrack od Jamese Hornera.
Csfd: 84%

 

5. Láska nebeská


Vánoční romantická americká komedie, která ukazuje, že na Vánoce se opravdu dějí zázraky. (Ale jen ve filmu?)
Csfd: 87%

 

4. Milion Dollar Baby


Clint Eastwood se dal na režírování a jde mu skvěle. Také mu jde skvěle rozbrečet své diváky a v tomto filmu na to jistě dojde.
Csfd: 88%

 

3. Sedm životů


Will Smith udělal chybu, při které umřelo 7 lidí. Rozhodl se to napravit tak, že dalším 7 lidem život daruje. Moc silný film a herecký koncert Willa Smitha.
Csfd: 80%

 

2. Město andělů


Další z klasik, ale nesmí zde chybět. Je to prostě film u kterého alespoň jednu kapku musí každý uronit 😀 K filmu si stáhněte i soundtrack, který je skvělý.
Csfd: 73%

 

1. A Moment To Remember (Nae meori sogui jiugae)


A překvapivé číslo jedna, pravděpodobně. Ale je to velmi, velmi silný film, který není sice až tak známý, ale o to více Vás pak dostane. Není to žádná americká vlastenecká romantická slátanina, film pochází z Jižní Koree a má nepopsatelný příběh.
Csfd: 87%

Tak to máme za sebou. Předem bych chtěl říct, že je zde spousta dalších filmů, kterým 10tka jen o kousíček unikla. Mluvim například o snímku Warrior, který svou poslední scénou i těm největším bojovníkům určitě rozmokřil oči. Pak je tu spousta romantických filmů, jako například klasický Hříšný tanec, Pretty Woman, Moulin rouge, nebo Romeo a Julie. Ale bohužel, v našem žebříčku může být jen 10 těch nejlepších… Na Vaše komentáře, na Vaši 10tku srdcovek se těšíme pod článkem!
Zdroj: CSFD.cz

Total
0
Shares
Související články
kultovní seriál
Read More

TOP 10: Nejvíc kultovní seriály všech dob

Jsou seriály a seriály. Zatímco jedny baví po generace, jiné jsou spíše chvilkovou zálibou, která nás zanedlouho omrzí a po jejím zhlédnutí už nepotřebujeme další kolo. Těm prvním se říká kultovní seriály. Pojďme se podívat na TOP 10, jež jsou nekončící zábavou pro každý večer.
vánoční film
Read More

TOP 10: Vánoční filmy, bez kterých si to neumíme představit

Vánoce už jsou vážně za rohem a málokdo z nás si dovede představit svátky bez pohádek a typicky vánočních filmů. Není nic lepšího, než se zachumlat do svetru, deky, vzít si talířek cukroví nebo chuťovek a za blikajících světýlek od vánočního stromečku nasávat atmosféru svátků z filmotéky. Které filmy prostě milujeme, že si je o Vánocích pouštíme zas a znovu? Mrkněte na desítku těch legendárních – tedy kromě Popelky, která je prostě samozřejmostí.
Total
0
Share