TOP 10 Filmy, při kterých nezůstane oko suché

V dalším filmovém žebříčku se ponoříme trošku do romantiky. Určitě jsou večery, kdy si tak ležíte s Vaší polovičkou a máte chuť na nějakou tu romantiku. Teď Vám přinášíme 10 filmů, při kterých nezůstane oko suché. Minimálně u všech slečen 🙂

10. Armageddon


Film samotný o nějakém asteroidu mířícím k zemi a hrstka odvážných ji musí zachránit. Vyzdvihl bych velmi dobrý soundtrack v čele s písni I Dont Wanna Miss A Thing od kapely Aerosmit. No a prostě při poslední scéně, kde Bruce Willis umře se to prostě spustí, ne? 🙂
Csfd: 73%

 

9. Poslední mohykán


Krásný dobrodružný film, skvělý soundtrack a naprosto dokonalá poslední půlhodinka. To Vás dostane 😉
Csfd: 85%

 

8. Série Twilight


Když upustíme od nenávisti, kterou k těmto filmům maji hlavně muži, je z toho filmová zápletka, na které hlavně ženy mohou oči nechat. A také slzy.
Csfd: kolem 50%

 

7. Hačikó – příběh psa


Krásný film o psovi, který každý den chodil vyhlížet svého pána i po tom, co umřel. Byl inspirován skutečnou událostí a je opravdu velmi velmi dojemný. Hlavní roli Richard Gere.
Csfd: 86%

 

6. Titanic


Tak jako celkem klasika, že.. Ale nesmí zde chybět. Každý zná konec filmu, kdy náš hrdina Jack umírá v ledové vodě a Rose bojuje o svůj život. Film doprovází i úžasný soundtrack od Jamese Hornera.
Csfd: 84%

 

5. Láska nebeská


Vánoční romantická americká komedie, která ukazuje, že na Vánoce se opravdu dějí zázraky. (Ale jen ve filmu?)
Csfd: 87%

 

4. Milion Dollar Baby


Clint Eastwood se dal na režírování a jde mu skvěle. Také mu jde skvěle rozbrečet své diváky a v tomto filmu na to jistě dojde.
Csfd: 88%

 

3. Sedm životů


Will Smith udělal chybu, při které umřelo 7 lidí. Rozhodl se to napravit tak, že dalším 7 lidem život daruje. Moc silný film a herecký koncert Willa Smitha.
Csfd: 80%

 

2. Město andělů


Další z klasik, ale nesmí zde chybět. Je to prostě film u kterého alespoň jednu kapku musí každý uronit 😀 K filmu si stáhněte i soundtrack, který je skvělý.
Csfd: 73%

 

1. A Moment To Remember (Nae meori sogui jiugae)


A překvapivé číslo jedna, pravděpodobně. Ale je to velmi, velmi silný film, který není sice až tak známý, ale o to více Vás pak dostane. Není to žádná americká vlastenecká romantická slátanina, film pochází z Jižní Koree a má nepopsatelný příběh.
Csfd: 87%

Tak to máme za sebou. Předem bych chtěl říct, že je zde spousta dalších filmů, kterým 10tka jen o kousíček unikla. Mluvim například o snímku Warrior, který svou poslední scénou i těm největším bojovníkům určitě rozmokřil oči. Pak je tu spousta romantických filmů, jako například klasický Hříšný tanec, Pretty Woman, Moulin rouge, nebo Romeo a Julie. Ale bohužel, v našem žebříčku může být jen 10 těch nejlepších… Na Vaše komentáře, na Vaši 10tku srdcovek se těšíme pod článkem!
Zdroj: CSFD.cz

Total
0
Shares
Související články
vánoční film
Read More

TOP 10: Vánoční filmy, bez kterých si to neumíme představit

Vánoce už jsou vážně za rohem a málokdo z nás si dovede představit svátky bez pohádek a typicky vánočních filmů. Není nic lepšího, než se zachumlat do svetru, deky, vzít si talířek cukroví nebo chuťovek a za blikajících světýlek od vánočního stromečku nasávat atmosféru svátků z filmotéky. Které filmy prostě milujeme, že si je o Vánocích pouštíme zas a znovu? Mrkněte na desítku těch legendárních – tedy kromě Popelky, která je prostě samozřejmostí.
Total
0
Share