TOP 10 Géniové od dětství

1 Gregory R. Smith

Gregory Smith

Úspěchy v dětství: v 16 letech byl dvakrát nominován na Nobelovu cenu, v IQ testech přesáhl maximální bodové ohodnocení

IQ: 200+

Gregory si údajně pamatoval knihy od svého prvního roku života. Naštěstí se více zajímal o světový mír než o to, jak získat “nadvládu nad světem” (i když se mu to skoro podařilo :)). Dávno před tím, než většina dětí  začala studovat střední školu byl zdatným motivačním řečníkem. V době, kdy si Gregory udělal řidičský průkaz také promoval na univerzitě ve Virginii (Charlottesville). Zastával dětská práva, což ho dvakrát přivedlo do podvědomí porotců pro nominaci na Nobelovu cenu. Za svého mládí se Gregory objevil v mnoha diskuzích a show (např. Oprah nebo 60 minut)

 

 

 

Total
0
Shares
Související články
Nejvyšší lidé
Read More

Poznejte 10 nejvyšších lidí v historii

Vysoké lidi můžeme na ulici potkávat každý den, kdo je z nich ale nejvyšší? Možná se nedozvíme, jaký člověk byl nejvyšší v historii, ale z dochovaných záznamů víme o 10 lidech, kteří mezi ně rozhodně patří. Tito jedinci, tyčící se vysoko nad svými vrstevníky, si získali fascinaci a pozornost lidí po celém světě. V tomto článku se ponoříme do světa nejvyšších lidí, které se kdy podařilo zaznamenat.
Read More

TOP 10 Lidé se superschopnostmi

– 1 Isao Machii (Japonsko) Superschopnost: nadlidské reflexy Isao Machii dokáže vnímat věci na úplně jiné úrovni. Možná nedokáže…
Total
0
Share