10 tipů, jak sbalit kluka a získat jeho srdce

Pro jednu snadný úkol, pro druhou noční můra. Ne všechny ženy jsou si natolik jisté v kramflecích, aby si dokázaly podmanit každého chlapa, o kterého byť jen pohledem zavadí.
sbalit kluka
Sbalit kluka není žádná věda, když se postaráte, abyste pro něj byla zajímavá. (foto: Pexels)

Pro všechny nejisté single ladies máme 10 tipů, jak sbalit kluka a získat si jeho lásku.

1. Požádejte ho o laskavost

Muži milují, když se mohou cítit užiteční. Proč jim tenhle pocit nedopřát? Může to být i zdánlivá maličkost, třeba otevření sklenice s okurkami, do které se nemůžete dostat. Nebo kontrola důležitého emailu, který musíte odeslat a u kterého chcete mít jistotu, že je v pořádku.

2. Smějte se jeho vtipům

Možná to zní jako otřepané klišé z romantického filmu, ale funguje to. Čím více se s někým smějeme, tím více jsme k němu přitahováni. A když budete mít štěstí na chlápka s dokonalým smyslem pro humor, nebudete se do smíchu ani muset nutit. Půjde to samo.

3. Jděte naproti jeho zájmům

Pokud chcete získat pozornost muže, který se vám líbí, zaujměte ho tím, že budete mít stejné koníčky jako on. V dnešní době je tak snadné přidat na sociální sítě fotku, kde se budete věnovat nějaké aktivitě (ať už to bude cokoli, třeba jízda na kole, koncert nebo výstava obrazů), důležité je, aby dotyčný získal dojem, že máte něco společného.

4. Nebojte se doteků

Nečekejte, až s tím začne on. Dejte mu najevo svoji náklonnost tak, že se ho tu a tam nenápadně dotknete. Ruka položená na rameni nebo jemné plácnutí po zádech vás posune zase o kousek blíže k jeho srdci.

Total
0
Shares
Související články
ušetřit
Read More

10 tipů, jak ušetřit v domácnosti, a přitom se neomezovat

V každé rodině existuje mnoho zarytých stereotypů, kvůli kterým v dnešní době možná utrácíte víc peněz, než je nutné. Zrevidujte si veškeré náklady a ušetřete tam, kde se dá šetřit poměrně jednoduše. Nový pohled na finance celé domácnosti vám přinese až několik tisíc ročně do vaší peněženky.
Total
0
Share