TOP 10 Hlášky rodičů

Naši rodiče jsou osobami, které nás vedou k tomu, abychom se stali nejlepšími, nejsilnějšími, nejchytřejšími, nejhodnějšími a ještě dalšími mnohými nej. Aby svých cílů dosáhli, mnohdy prorokují oblíbené teze, jež nám v hlavě zní i desítky let po jejich vyslovení a v mnohých případech se stane, že nám naše milé maminky a naši milí tatínkové tato moudra opakují i v letech dospělých.

Top10list.cz se dnes zaměří na ty nejznámější hlášky, které z úst našich rodičů slýcháme.

Vřele vám doporučuji útlou knížku od dvojice Zack Elias a Travis Goldman “Jak nenasr/štvat svého puberťáka”, kde je senzační a velmi humorný výčet právě takovýchto hlášek! Znáte tuto “téměř odbornou knížku pro rodiče”? Přesně tímhle mottem se totiž publikace prezentuje.

 

10. A tohle se ti nelíbí? – Klasická situace v obchodě, kdy vaše maminka sundává vše (co není moderního stylu) z věšáků a s hromadou ramínek za vámi utíká a táže se.

9. Jak bylo ve škole? – Téměř každodenní otázka, která téměř vždy dostane odpověď, že “dobrý” nebo “jako vždycky”.

8. Kam jdeš? – Starost je dobrá vlastnost. Ale pokud tuto otázku uslyšíte pokaždé, když vám zacinkají klíče v kapse, tak je to už hláška!

7. S takovým přístupem budeš v parku sbírat … – Ano, ano. Však my víme, že se máme učit.

6. Za nás to bylo…  Lepší, hezčí, levnější, slušnější…

5. Nemáš co dělat? – Že dost dobře víte, co vás čeká po vaši odpovědi? Ať řeknete, co řeknete, půjdete pomáhat!

4. No nedělej, že se najednou učíš. – Odpověď na vaši odpověď k bodu 5!

3. Známky ostatních mě nezajímaj! – Bože, kolikrát jsme tuto výtku slyšeli!! Výmluva, že 90 % třídy dostalo taky kuli, je nikdy vůbec nezajímala.

2. Dokud tady bydlíš, tak mě budeš poslouchat! – Jasně, a taky dokud nám nebude 18. Však už jsme to slyšeli….

1. Najdi si brigádu! – A to jsme po nich chtěli jen stovku. Samozřejmě na školní pomůcky, že ano?

 

A jaké další máte doma vy?

 

 

 

Total
0
Shares
Související články
film
Read More

10 filmů s letní tématikou, které stojí za zhlédnutí

Léto je obdobím, kdy si mnoho z nás užívá dovolenou a uvolněnou atmosféru, během které relaxuje a nabírá novou sílu do dalších dní. K odpočinku patří i dobrý film. A jaký lepší zvolit než ten, který nabízí letní tématiku? Máme pro vás tip hned na deset filmů, které vás přenesou do světa slunečních dní, dobrodružství a nezapomenutelných letních zážitků.
Total
0
Share