TOP 10 Internetové stránky pro chvíle nudy

Určitě u vás nastanou mnohdy chvíle, kdy se nudíte a nevíte, co dělat. Facebook už nemá co dát, protože jste projeli všechny příspěvky a šťouchnuli, koho se dalo, tak co teď? V našem dalším žebříčku se podíváme na weby, které vám v těchto situacích pomohou. Představíme Vám 10 stránek, na které se podívat ve chvílích nudy.

 

10. Sociální sítě

Sice jsme v předešlém úvodu psali, že je to pro chvíle, kdy už nemá takový velmi populární Facebook co nabídnout, avšak je nutné podotknout, že na Facebooku existují tisíce a tisíce zájmových a jiných skupin, o kterých třeba ani nevíte a které vám mohou nabídnout to, co vás zrovna zajímá. Je to možná jeden velký žrout času, ale sociální sítě jsou v dnešních dnech fenoménem a je to prostředek komunikace. Nejen Facebook, ale třeba Twitter, Google+ a další.

9. Youtube.com

Všichni známe Youtube. A kdo ne, ať si tuto stránku otevře. Pravděpodobně na internetu nenajdete žádnou stránku, která obsahuje více videí, jak tato. Je zde naprosto vše. Videa všeho druhu, amatérská, profi..Hudební interpreti již mají své vlastní kanály, protože se dá prostřednictvím Youtube i slušně vydělat. A to dokonce i kdokoliv z vás. Stačí natočit video, které bude sledované. Ze zkušenosti vím, že na Youtube najdete vždy nějaké super video, ač si třeba myslíte, že už všechny cool máte. Stačí hledat.

8. Videacesky.cz

Je to v podstatě podobný kanál, jako je Youtube. Ale s tím rozdílem, že jsou videa s titulky. Pro ty, kteří jsou slabí v angličtině, tak je tato stránka určitě vhodná. Najdete zde mnoho skvělých a vtipných videí a navíc zde máte i možnost hodnotit je. Proto, pokud je nějaké dobře hodnocené, může to být takové vodítko toho, že bude stát za shlédnutí.

7. Jenprozeny.cz

Upřímně tento web nestuduji, ale myslím si, že bychom ho zde určitě měli zahrnout, protože spousta slečen na něj nedá dopustit. Ženy zde najdou informace, které často ženy zajímají a muži? Těžko říct.

6. Jenpromuze.cz

Tak něco je pro ženy a něco zase pro muže. Tato stránka je výhradně pro chlapy. Těší se velké popularitě a pánové zde určitě najdou spoustu článků a informací, které je zajímají, nebo budou zajímat. Osobně tam docela rád chodím.

5. Rozzlobenimuzi.com

Další stránka z řad videí. Tato je však již trošičku drsnější. Vedle obyčejných videí zde najdeme také nějaké ty nahotinky a drsnější humor a jiné drsnější záběry, které hned tak člověk nevidí. Nevím přesně, jak je to s věkovým omezením, ale nedoporučoval bych to mladým zajíčkům..

4. Online hry

Přes Google, nebo jiný vyhledávač si velmi snadno můžete vyhledat spousty stránek, kde si můžete přímo v prohlížeči zahrát nějakou hru. Některé jsou velmi povedené a člověk u nich dokáže strávit i několik hodin! Stačí trošku hledat a určitě najdete tu, která padne i vám.

3. Slevové portály

Nakupování na internetu a hlavně tedy slevové portály zažívají velký boom. Všichni známe slevomat, ale jsou i další, které fungují na stejném principu. Ve chvílích nudy se hodí nějaké projet a podívat se na slevy, které jsou ve vašem městě. Třeba tam najdete to, co si právě chcete koupit a tím pádem to můžete pořídit levněji.

2. Zamíchej.cz

Poměrně nová stránka, ale má určitě velký potenciál. Zamíchej vám pravidelně pomáhá objevovat nová a zajímavá místa na českém internetu. S každým kliknutím magického tlačítka “Zamíchej” se vám budou zobrazovat kuriózní webové stránky, fotky a videa, které doporučili ostatní uživatelé. Nejprve si zvolíte své zájmy z okolo 30 různých kategorií, poté se vám naskytne možnost prozkoumat nové stránky a nakonec i vy sami můžete být tím iniciátorem a vy sami můžete sdílet nebo doporučit nějakou zajímavost a doporučit ji tak dalším lidem, kteří mají chuť objevit něco nového.

1. Top10list.cz

Co bychom byli za web, kdybychom si neudělali vlastní reklamu, že J. Snažíme se také nabídnout něco, co jinde nenajdete. Snažíme se o to, abychom vám přinesli informace, které nenajdete na každé další stránce. Snažíme se přinášet vám žebříčky, které vás zajímají a věříme, že se nám to daří. Tyto stránky jsme vytvořili právě pro chvíle, kdy člověk neví, co dělat a rád by se dozvěděl něco nového.

 

Tak jsme si představili nějaké stránky a možnosti co dělat, když je člověk na internetu a neví, co dělat. Stránek jsou miliony a samozřejmě není možné vybrat nějakou ucelenou desítku. Proto to berte spíš jako takovou inspiraci. Ani samotné pořadí není důležité, protože někomu se může líbit ta a druhému zase úplně jiná. Věříme však, že všechny zmíněné mají co nabídnout a jejich obsah je svým způsobem zajímavý, originální. Každý z vás si jistě najde tu svou, které pak dá ve chvílích nudy přednost.

 

Total
0
Shares
Související články
Valentýn
Read More

Kde oslavit Valentýn? Přinášíme TOP 10 romantických míst

Den svatého Valentýna je za dveřmi a vy přemýšlíte, jak tento svátek, kdy hlavní roli hraje láska a romantika, oslavíte? Nespočet lidí slaví den sv. Valentýna až večer, a to večeří v nějaké hezké restauraci. Vymaňte se ze stereotypu a užívejte si svátek zamilovaných už pár dní předem. Inspirujte se možným výletem, na který rozhodně jen tak nezapomenete.
Read More

TOP 10 Sranda z FB II.

Po nějakém čase zde máme dalších 10 obrázků, které jsme nashromáždili ze světoznámé sociální sítě a které si…
Total
0
Share