TOP 10 Nejbláznivější hotely světa

Rádi cestujete a chcete zažít něco opravdu bláznivého? Chcete si dovést zážitek, nad kterým rozumný člověk bude kroutit hlavou? Máme tu pár tipů. Máme pro Vás žebříček 10 nejbláznivějších hotelů na světě. Člověk by až nevěřil, jak hotel může vypadat. Tak se pojďme inspirovat..

 

10 Tokyo Llove Hotel

Lokalita: Japonsko

 

9 Ron Recar’s Las Vegas Hotel

Lokalita: Las Vegas

 

8 FantaSuite Hotel

Lokalita: Minnesota, USA

 

7 V8 Hotel Im Meilenwerk

Lokalita: Boblingen, Německo

 

6 Heu Hotel

Lokalita: Německo

 

5 Ice Hotel

Lokalita: Quebeck, Kanada

 

4 Pod Hotel

Lokalita: Japonsko

 

3 Sand Hotel

Lokalita: Dorset, Velká Británie

 

2 Propeller Island City Lodge

Lokalita: Berlín, Německo

 

1 Das Park Hotel

Lokalita: Rakousko

 

Tak co na ně říkáte? Některé tyto pokoje musí být opravdu zážitek. 😀 Spát v ledovém paláci, nebo naopak někde na písku, pro náročné třeba spánek v rakvi, nebo na seně.. Co víc si takový turista může přát? Třeba jsme Vám dali inspiraci, jak prožít s Vaší polovičkou nezapomenutelné chvíle, protože vězte, že na noc v některém z těchto hotelů jen tak nezapomenete. 🙂

 

Zdroj: lidovky.cz

Total
0
Shares
Související články
superschopnost
Read More

10 superschopností, které byste rozhodně chtěli mít

Přemýšleli jste někdy nad tím, jakou superschopnost byste si přáli mít? Většina z nás na první dobrou odpoví: létání. Všem se někdy zdál určitě létací sen a ráno jste si představovali, jaké by to bylo, moci létat. Nebo stát se superhrdinou a zachraňovat lidi po celém světě? Možných superschopností je opravdu hodně – zkuste se zasnít a vybrat si z našeho seznamu.
Total
0
Share