TOP 10: Nejhezčí malá města na světě

Malebná městečka jsou rozseta po celém světě. Můžeme zde získat informace o nových kulturách, poznat místní památky a kochat se pohledem na okolní krásnou krajinu. Málo která z nich jsou až tak známá a mnohé z nich mají velice nízký počet obyvatel. Neocitneme se zde rozhodně v rušné metropoli, ale v klidné a dech beroucí krajině, která nás obklopuje ze všech stran.

 

10 Tenby, Wales

Tenby

Tenby – ve velštině znamená městečko z ryb. To nám napoví, že se jedná o bohatý přístav, který má přístup k Irskému moři a Atlantskému oceánu. K zajímavým rysům tohoto městečka rozhodně patří středověké hradby, které dříve sloužily k ochraně města. V dnešní době je Tenby známé spíše pro svou krásu, než pro obranu. Můžeme zde najít mnoho historických prvků, jako jsou již zmíněné hradby ze 13. století, kostel Panny Marie, muzea, galerie umění a další zajímavosti.

Total
0
Shares
Související články
followers
Read More

TOP 10: Celebrity s nejvíc followers na instagramu

Instagram, nejvlivnější aplikace a marketingový nástroj naší doby. Během deseti let se proměnil v mnoho věcí: v místo, kde můžete sledovat životy svých přátel, portfolio pro kreativní průmysl a především místo, kde se generují zajímavé informace pro uživatele na míru. Celebrity s největším počtem sledujících na Instagramu vypovídají hodně o současném stavu kultury. Pojďme se podívat, kdo vládne TOP 10 příčce Instagramu.
Total
0
Share