TOP 10: Zvláštní druhy masáží

Každý z nás si v každodenním shonu najde rád chvilku pro sebe. A jak lépe ji strávit, než kvalitní masáží, která udělá dobře nejen vašemu tělu, ale také duši? Existuje pestrý výběr masáží, z kterého si rozhodně vybere každý. Od různých relaxačních, indických a thajských, až po medové a čokoládové.  V následujícím článku vás seznámíme s neobvyklými masážemi, které většinou nenaleznete u nás, ale musíte se za nimi vydat do různých koutů světa.

 

10 Masáž ve stylu lechtání

lehtací masáž

Tato masáž je využívána v Madridu ve Španělsku, kde vznikly přímo lázně, pro tyto účely. Probíhá stejně jako ostatní masáže, na které jsme zvyklí. Ležíte v zatemněné místnosti, kde hraje uklidňující hudba. Nejprve dochází k lechtání pomocí prstů a pak pomocí peříček. Způsob lechtání se upravuje dle toho, jak je člověk citlivý a jaké doteky mu jsou příjemné.

Total
0
Shares
Související články
stárnutí
Read More

10 tipů pro zdravé stárnutí. S námi to zvládnete

Už naši předkové se zabývali dlouhověkostí a věčným životem. Každý tu chceme být co nejdéle. Ale to nám nestačí. Každý chceme zůstat věčně mladý a krásný. Proto ročně investujeme nemalé peníze do všeho, co nám tyto zaručené výsledky slibuje a něco jako stárnutí je pro nás sprosté slovo.
minulost
Read More

Nechte minulost za sebou: 10x, jak jít dál a cítit se lépe

Jednou z věcí, která spojuje nás všechny, je schopnost cítit bolest. A to jak fyzickou, tak i emoční. Zažil to každý, obě zmíněné varianty. Co nás ale odlišuje, tak je reakce a jak se s nimi zvládáme vypořádat. Pokud si procházíte trýznivým obdobím, níže naleznete několik tipů, které vám mohou pomoci s posunem začít.
Total
0
Share