TOP 10: Zvláštní druhy masáží

Každý z nás si v každodenním shonu najde rád chvilku pro sebe. A jak lépe ji strávit, než kvalitní masáží, která udělá dobře nejen vašemu tělu, ale také duši? Existuje pestrý výběr masáží, z kterého si rozhodně vybere každý. Od různých relaxačních, indických a thajských, až po medové a čokoládové.  V následujícím článku vás seznámíme s neobvyklými masážemi, které většinou nenaleznete u nás, ale musíte se za nimi vydat do různých koutů světa.

 

10 Masáž ve stylu lechtání

lehtací masáž

Tato masáž je využívána v Madridu ve Španělsku, kde vznikly přímo lázně, pro tyto účely. Probíhá stejně jako ostatní masáže, na které jsme zvyklí. Ležíte v zatemněné místnosti, kde hraje uklidňující hudba. Nejprve dochází k lechtání pomocí prstů a pak pomocí peříček. Způsob lechtání se upravuje dle toho, jak je člověk citlivý a jaké doteky mu jsou příjemné.

Total
0
Shares
Související články
sebevědomí
Read More

10 tipů, jak si zvednout sebevědomí

Sebevědomí, každý z nás ho má. Vytváří myšlenky o nás samotných a sehrává roli ve všem, co děláme. Mít jeho zdravou hladinu je zásadní; každý den nám napomáhá vytvářet dobrá rozhodnutí, mít dobré a kvalitní mezilidské vztahy, pomáhá nám procházet těžkými situacemi a dodává nám odvahu být sami sebou.
lidské tělo
Read More

Lidské tělo je plné překvapení. Tyhle zajímavosti vás dostanou

Své tělo bereme jako samozřejmost. Zrovna tak i většinu procesů, které se v něm dnes a denně odehrávají. Mluvíme však o fungování lidského těla, můžeme mluvit doslova o zázraku. Je někdy až neuvěřitelné, co všechno naše tělo dokáže. Podívejte se na 10 faktů a zajímavostí o lidském těle, které navždy změní vše, co jste doposud znali.
Total
0
Share