TOP 10: Zvláštní druhy masáží

Každý z nás si v každodenním shonu najde rád chvilku pro sebe. A jak lépe ji strávit, než kvalitní masáží, která udělá dobře nejen vašemu tělu, ale také duši? Existuje pestrý výběr masáží, z kterého si rozhodně vybere každý. Od různých relaxačních, indických a thajských, až po medové a čokoládové.  V následujícím článku vás seznámíme s neobvyklými masážemi, které většinou nenaleznete u nás, ale musíte se za nimi vydat do různých koutů světa.

 

10 Masáž ve stylu lechtání

lehtací masáž

Tato masáž je využívána v Madridu ve Španělsku, kde vznikly přímo lázně, pro tyto účely. Probíhá stejně jako ostatní masáže, na které jsme zvyklí. Ležíte v zatemněné místnosti, kde hraje uklidňující hudba. Nejprve dochází k lechtání pomocí prstů a pak pomocí peříček. Způsob lechtání se upravuje dle toho, jak je člověk citlivý a jaké doteky mu jsou příjemné.

Total
0
Shares
Související články
miluje
Read More

10 signálů, podle kterých poznáte, že vás doopravdy miluje

Žijete v dlouhodobém vztahu, kde v záplavě stereotypu občas pochybujete o tom, zda vás vaše drahá polovička stále miluje? Nebo jste na úplném začátku vztahu a pochybujete o tom, zda po vyprchání první zamilovanosti je to stále to pravé? Podle jednoduchých vět či drobností hned zjistíte, zda vás vaše láska doopravdy miluje.
Total
0
Share