TOP 10 Nejlepší animované seriály našeho dětství

Každé malé dítě sladce usne, pokud mu maminka před spaním předčítá klasické pohádky. Hrnečku vař, O kohoutkovi a slepičce nebo O Jeníčkovi a Mařence, to jsou všechno pohádky našich dětských snů. Ale přiznejte se, nejásali jste dvakrát více při každém sobotním ránu, když se na obrazovkách našich tehdejších televizorů vynořil barevný svět, ze kterého se linuly melodie a známá slova: „Kačerov jak hurikán k nám teď míří!“ Že tu hudbu právě slyšíte ve své hlavě?

Přinášíme vás TOP 10 list těch nejklasičtějších animovaných sérií našeho dětství. Které máte nejraději? U mě osobně vedou na plné čáře Gumídci!

10 Bob a Bobek

Dva oblíbení králící z klobouku!

Total
0
Shares
Související články
výlet
Read More

10 filmových tipů na výlet: Vydejte se na místa, kde se natáčely vaše oblíbené trháky

Není snad nikdo, kdo by nemiloval filmy. Jediné, v čem se všichni lišíme, je jiná chuť, co se výběru žánru týče. Někdo prostě rád napínavé thrillery, děsivé horory, zatímco ostatní si s chutí oddechnou nad vysmátou komedií nebo prožijí romantické příběhy ze slaďáren. Filmy prostě patří k našemu životu, a o to lepší je vědět, že některá místa, kde se točily ty největší filmové pecky, můžete osobně navštívit. Kam se tedy vypravit na výlet?
Total
0
Share