TOP 10 Nejlepší brigády při vysoké škole

Život na vysoké škole je patrně tím nejpříjemněji stráveným časem ve vašem životě. Myslíte si, že ne? Tak považte, pokud máte dobrý rozvrh a učení na háku, vstávat můžete vlastně kdy chcete. Škola se dá úplně v pohodě smrsknout do dvou dní a zbytek může být nekonečně dlouhá párty plná příjemně strávených chvil, poznávání nových lidí a směřování vašeho dospělého života.

Nejsmutnější jsou však chvíle, kdy vaši přátelé (ať jsou z jakýchkoliv rodin) jdou na párty, kdežto vy se smutně koukáte do peněženky na pár povalujících se Pražských hradů, Svatého Václava a v tom úžasném případě i na jednoho Karla IV. A ve vás je dilema. Jít na párty a jíst suché housky zapíjené vodou, nebo zůstat doma ve společnosti FIFA 18 a plechovkového piva?

A víte vy co? Je i třetí možnost, jak se osvobodit od rýpavých hlášek vašich stvořitelů o tom, jak se nechcete zbavit mamahotelu. Najít si práci. My pro vás tedy máme deset tipů, ovšem existuje jich mnohem víc. Z vlastních zkušeností vám doporučujeme nějakou práci najít! Není to taková sranda a pokud má váš životopis dva řádky, z něhož ten druhý je kolonka pro vaši adresu, je to někdy docela ponižující, jak vás nikde neberou a nikde vám nechtějí dát šanci. V tom případě je tu jedna rada: “Bijte se!” a třeba o jednu z následujících prací bojujte!

 

10 Finanční poradce

finanční poradce

Jednou z vlastně nejjednodušších možností je stát se pěšákem v armádě finančních poradců. Investovat své jméno do legie vyhublých chlapíků nedůvěryhodně rozprávajících o trampotách života a potřebě velkého úspěchu. Investice to není jednoduchá. Každý finanční poradce, a v tom je ten fígl, proč vás tento systém potřebuje, musí nejdříve terorizovat svou rodinu a pak své nebohé přátele, které pak budete dobrosrdečně zvát na piva jen aby si vás na chvíli poslechli. Systém si vás zaháčkuje velkými bonusy. Ztráty se ovšem snaží zatajit. Jde například o to, že razítko finanční poradce je odháněč kamarádů. Stanete-li se jím, ti moudřejší vámi začnou opovrhovat. Nemusí se to někomu líbit, nicméně jde o fakt. Systém potřebuje vaši rodinu a vaše kontakty. A pak potřebuje, abyste měli dostatečné množství hlupáků, které dostanete do systému pod vás. Pokud ovšem tohle všechno vezmete na vědomí a rozhodnete se být Finanční poradce, přejeme vám hodně úspěchů. Alespoň splníte cíl, který jste si dali. Jen se prosím nenechte tolik zpracovat…

Total
0
Shares
Související články
iq
Read More

TOP 10: Země s nejvyšším průměrem IQ. Nejvíc to pálí Asiatům

Inteligence národů se rok od roku mění, o čemž svědčí také průzkum, který se provádí každé tři roky, aby se zjistilo, jak na tom lidstvo skutečně je. Ačkoliv se zdá, že ty největší státy musí mít spoustu inteligentních obyvatel, opak je často pravdou. Možná budete překvapeni, jaké země se umístily v první desítce s nejvyšším IQ.
Total
0
Share