TOP 10 Nejlepší místa na oslavu Silvestra na světě

Otázka, kde oslavit Silvestr je asi na pořadu dne u každého z nás. Pro většinu lidí je to událost číslo jedna, protože se jedná o tu největší párty roku. My Vám tedy přinášíme TOP 10 místa na světě, kde se dá oslavit tento večer v opravdu velkém stylu. Mezi jednotlivými místy nalezneme rozmanité destinace (moře, historická místa, atd.). Určitě většina možností nebude patřit mezi ty nejlevnější, nicméně pojďme se už podívat na žebříček…. (tento žebříček sestavil prestižní turistický server gayot.com)

 

10 Goa, Indie

– bývalá portugalská kolonie, nejmenší a zároveň nejvíce prosperující svazový stát Indie

– v roce 1960 to býval ráj hippies. Proč tedy slavit Silvestr právě tady? To je jednoduché. Tohle místo si pořád drží  pověst “volně žijícího místa“, právě z doby hippies. Tento indický stát je také oblíbeným místem bollywoodských hvězd. Díky tomu tady o Silvestru bulvární tisk sesbírá řadu materiálu. I místní se drží svých tradic. Každá vesnice je nádherně vyzdobená. Když budete mít štěstí, tak vás hostitelé  pozvou na nějaký drink či jídlo (pivo z guava, kokos nebo oříšky kešu).

Total
0
Shares
Související články
sex
Read More

10 nápadů, které oživí nudný sex

Sex neodmyslitelně patří do našich životů. Je to jeden ze základních pilířů každého vztahu. Nejenže je to příjemné a utužuje to vzájemné pouto mezi partnery, ale sex zakončený orgasmem přináší i další výhody. Vyplavuje se při něm hormon oxytocin, který zlepšuje náladu. Co ale dělat v případě, kdy se do ložnice vkrade nuda a stereotyp? Těchto 10 nápadů vaše milování zaručeně oživí.
Total
0
Share