TOP 10 Nejrychlejší horské dráhy

Určitě jste se někdy v životě chtěli projet na nějaké velké horské dráze. Mohlo to být třeba kvůli pocitu adrenalinu, nebo pro pouhé pobavení. My Vám nyní v unikátním žebříčku přinášíme 10 nejrychlejších drah na světě. V ČR bohužel nemáme možnost se na nějaké z níže uvedených drah projet, ale tento článek může být dobrou inspirací pro ty, kteří touží po adrenalinu a chtějí někdy do nějakého zábavního parku vyrazit. Naše redakce v jednom podobném parku byla a bylo to skvělé, takže můžeme jen doporučit. Je to určitě velký zážitek i pro ty, kteří tomuto druhu zábavy přímo nehodují. Tak se pevně připoutejte, jízda začíná!

10 Furius Baco

135 km/h

Furius Baco se nachází ve španělském zábavním parku PortAventura v Katalánsku. Protože je to jediná evropská dráha v našem žebříčku, jedná se tedy i o nejrychlejší dráhu v Evropě vůbec. Její maximální rychlost činí 135 km/h (84 mph).

Total
0
Shares
Související články
mateřství
Read More

10 nepravd o mateřství, které vás jen zbytečně vyděsí

Téměř každou ženu minimálně jednou za život potká období těhotenství a mateřství. Mateřská dovolená bývá mnohdy náročná, ale za tu velkou dávku lásky to rozhodně stojí. Ať už se na roli matky teprve chystáte nebo už máte své vlastní zkušenosti, určitě vás pobaví a oči otevřou tyto nepravdy, které se kolem mateřství často točí.
Total
0
Share