TOP 10 Nejrychlejší horské dráhy

Určitě jste se někdy v životě chtěli projet na nějaké velké horské dráze. Mohlo to být třeba kvůli pocitu adrenalinu, nebo pro pouhé pobavení. My Vám nyní v unikátním žebříčku přinášíme 10 nejrychlejších drah na světě. V ČR bohužel nemáme možnost se na nějaké z níže uvedených drah projet, ale tento článek může být dobrou inspirací pro ty, kteří touží po adrenalinu a chtějí někdy do nějakého zábavního parku vyrazit. Naše redakce v jednom podobném parku byla a bylo to skvělé, takže můžeme jen doporučit. Je to určitě velký zážitek i pro ty, kteří tomuto druhu zábavy přímo nehodují. Tak se pevně připoutejte, jízda začíná!

10 Furius Baco

135 km/h

Furius Baco se nachází ve španělském zábavním parku PortAventura v Katalánsku. Protože je to jediná evropská dráha v našem žebříčku, jedná se tedy i o nejrychlejší dráhu v Evropě vůbec. Její maximální rychlost činí 135 km/h (84 mph).

Total
0
Shares
Související články
luxus
Read More

TOP 10 luxusních míst, kam se dostanou jen boháči

Zdědili jste velké jmění po tetičce z Ameriky nebo nevíte, co s penězi? Ani jedno, ani druhé? Pak se alespoň pokochejte pohledem na místa, kam si vzhledem k vysokým cenám mohou dovolit jezdit jen boháči. A že to drahá sranda bude, to bude. Mrkněte na žebříček nejdražších míst k dovolené.
Total
0
Share