TOP 10 Nejrychlejší horské dráhy

Určitě jste se někdy v životě chtěli projet na nějaké velké horské dráze. Mohlo to být třeba kvůli pocitu adrenalinu, nebo pro pouhé pobavení. My Vám nyní v unikátním žebříčku přinášíme 10 nejrychlejších drah na světě. V ČR bohužel nemáme možnost se na nějaké z níže uvedených drah projet, ale tento článek může být dobrou inspirací pro ty, kteří touží po adrenalinu a chtějí někdy do nějakého zábavního parku vyrazit. Naše redakce v jednom podobném parku byla a bylo to skvělé, takže můžeme jen doporučit. Je to určitě velký zážitek i pro ty, kteří tomuto druhu zábavy přímo nehodují. Tak se pevně připoutejte, jízda začíná!

10 Furius Baco

135 km/h

Furius Baco se nachází ve španělském zábavním parku PortAventura v Katalánsku. Protože je to jediná evropská dráha v našem žebříčku, jedná se tedy i o nejrychlejší dráhu v Evropě vůbec. Její maximální rychlost činí 135 km/h (84 mph).

Total
0
Shares
Související články
film
Read More

10 filmů s letní tématikou, které stojí za zhlédnutí

Léto je obdobím, kdy si mnoho z nás užívá dovolenou a uvolněnou atmosféru, během které relaxuje a nabírá novou sílu do dalších dní. K odpočinku patří i dobrý film. A jaký lepší zvolit než ten, který nabízí letní tématiku? Máme pro vás tip hned na deset filmů, které vás přenesou do světa slunečních dní, dobrodružství a nezapomenutelných letních zážitků.
Total
0
Share