TOP 10 Nejoblíbenější hračky historie

Každý z nás měl ve svých dětských letech svou oblíbenou hračku. Dnes by se dalo říci, že nejoblíbenější aktivitou dnešních dětí jsou počítačové hry a na klasické hračky a hraní si venku s kamarády se tak trochu zapomíná. Je to škoda v tom směru, že se pak ochuzují nejen o dětský kolektiv, ale i o mnoho zajímavých hraček. Třeba o ty, na které jsme se podívali v tomto TOP 10 žebříčku.

 

10 Jo-Jo

jo-jo

Jo-jo je jednou z hraček, s kterou si snad někdy hrál úplně každý. Jde o hračku, která je tvořená dvěma stejně velkými disky, které jsou vyráběny buďto ze dřeva, nebo plastu. Jsou k sobě spojeny a kolem je obmotán provázek, na jehož konci je smyčka pro prst. Nejstarší dochované Jo-Jo je přes 4 000 let staré.

 

Total
0
Shares
Související články
luxus
Read More

TOP 10 luxusních míst, kam se dostanou jen boháči

Zdědili jste velké jmění po tetičce z Ameriky nebo nevíte, co s penězi? Ani jedno, ani druhé? Pak se alespoň pokochejte pohledem na místa, kam si vzhledem k vysokým cenám mohou dovolit jezdit jen boháči. A že to drahá sranda bude, to bude. Mrkněte na žebříček nejdražších míst k dovolené.
iluze
Read More

TOP 10: Optické iluze aneb nevěřte všemu, co vidíte

Optická iluze dokáže naše oči pořádně oklamat, přičemž hravě zvládne potrápit i naše mozkové závity. V každém případě je to ale něco, co nás prostě baví, a právě proto jsme pro vás připravili desítku vymakaných optických iluzí, kde hlavní roli hrají zejména obličeje.
Total
0
Share