TOP 10 Alkoholové hry

Dneska to rozjedeme v lihovém a chmelovém živlu. Přinášíme TOP 10 žebříček alkoholových her! Určitě se s námi podělte o další hry, které znáte a provozujete! Na zdraví!

10. Flip, Sip, or Strip!

Hoď si, vysrkni, nebo se svlíkni! Ano, takhle můžeme přeložit hru, která je vhodná pro 3 až 5 osob. Její pravidla jsou naprosto jednoduchá, v podstatě se řídí výše jmenovaným tříslovným heslem. Nicméně, kompletní pravidla jsou následující. Připravte si obyčejnou minci. Vyhoďte ji do vzduchu a ještě než dopadne, vykřikněte, zdali padne panna nebo orel. Pokud jste se trefili správně, předejte minci hráči na pravé straně. V případě, že jste zvolili špatnou stranu mince, pošlete minci hráči po své levici, ale než tomu tak uděláte, zbavte se jednoho kousku svého oblečení, přičemž párové věci – jako ponožky – se počítají za jeden kousek, nebo do sebe hoďte panáka! Malá, velká, poznámka – není možné použít volbu více než dvakrát za sebou. Takže, pokud si zvolíte, že si radši dáte frťana, než abyste se svlékali, můžete tak učinit pouze dvakrát, potom se už musíte zbavit oblečení.

 

9. Three – Man

Dle pravidel lze překládat jako Muž 3. Tato hra je opravdu snadná. Jediné, co k ní budete potřebovat je stůl, dvě hrací kostky a zásoba piv. Takže stačí, abyste na párty dorazili akorát s kostkami a zbytek již bude určitě přítomen. Princip drinking hry je následující. Hráči si posedají okolo stolu a střídají se po směru hodinových ručiček. Nejprve hráči postupně hází kostkou, dokud jeden z nich nehodí trojku – ten se stává Three manem. Potom už se začíná hrát samotná hra. Háže se 2 kostkami. Když padne:

3 – musí se napít Three man.

7 – pije osoba po pravici.

11 – alkoholuje hráč po levé straně.

9 – musí si dát pivko všichni.

Padnou dvě stejné číslice – hráč, který tyto shodné číslice hodil, má právo volby vybrat buď jednoho hráče, který si hodí oběma číslicemi a bude pít podle návodu, nebo si vybere dva různé hráče a každému dá jednu kostku, oba si hodí a postupují podle pravidel.

Pokud hodíte jakoukoli jinou kombinaci, pití se vás vyhne a vy předáváte kostky k hodu dalšímu hráči.

Three man se může při hodu trojky vyhnout pití jen tehdy, pokud ji on sám hodí, jinak se při každé 3 musí načepovat pivem!

Total
0
Shares
Související články
sex
Read More

10 nápadů, které oživí nudný sex

Sex neodmyslitelně patří do našich životů. Je to jeden ze základních pilířů každého vztahu. Nejenže je to příjemné a utužuje to vzájemné pouto mezi partnery, ale sex zakončený orgasmem přináší i další výhody. Vyplavuje se při něm hormon oxytocin, který zlepšuje náladu. Co ale dělat v případě, kdy se do ložnice vkrade nuda a stereotyp? Těchto 10 nápadů vaše milování zaručeně oživí.
Read More

TOP 10 Nejhorší loga

V tomto žebříčku se podíváme na 10 nejhorších log. Je otázkou do jaké míry je to schválně, aby…
Total
0
Share