TOP 10 Nejroztomilejší psí štěňátka

2. Pekinéz

Tak k této rase mám velmi osobní zaujetí, protože můj bobeček Robin by měl být údajně křížencem bílé pekinézky a trpasličího pinče. Hmmm… co na to říct, když dospělý pekinéz má mít optimální váhu 6 kg a pinč okolo 4 kg a ten náš balíček jich má 11… 🙂 Kde je chyba, když nemá ani kilčo nadváhy? Pekingský palácový psík je velmi inteligentní a temperamentní rasa a my vám přinášíme fotku typického pekinézkého štěněte, a když už, tak vám pod originál lípnu i toho mýho miláška, když byl taky ještě prcek, sami posuďte, má v sobě něco z toho slibovaného pekinéze? 🙂

Total
0
Shares
Související články
vyhynulá
Read More

TOP 10: Nejzajímavější vyhynulá zvířata

Je až smutné, že na světě existuje mnoho ohrožených druhů, které už nenajdeme ve volné přírodě. Můžeme se na ně podívat alespoň v zoologické zahradě a podobných zařízeních. Dalo by se říct, že tato zvířátka měla štěstí. Mnoho zvířat už totiž řadíme mezi vyhynulá a můžeme si je prohlédnout leda tak v nějaké encyklopedii.
jarní únava
Read More

Jarní únava: 10 způsobů jak nad ní zvítězit

Jaro už je tady v celé své síle, keře se zbarvují voňavými květy. Takové období s sebou ale často přináší i první jarní deprese a únavy, se kterými se potýká každý z nás. Jak se takovým stavům vyhnout a co udělat pro to, abyste měli stále dostatek energie i elánu do každého nového dne?
Total
0
Share